Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieduża1234

Wyjazd nad morze

Polecane posty

Mamy zamiar wyjechać nad morze w 5 lub 6 osób , mieliśmy na oku domki w Pogorzelicy w ośrodku Bryza. Za 150 lub 165 zł za dobę. Przez to wybraliśmy te miejsce bo jest nie za drogo, a nie mamy za dużo kasy. Jeżeli byliście w tym ośrodku lub w tej miejscowości napiszcie wasze opinie. Albo doradźcie inne tanie miejsce, i proszę o napisanie jak się tam dostać pociągiem z woj. śląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam topic
Syf kiła i mogiła. Ale w gorszym się spało za studenckich czasów :D Tylko, że w Pogorzelicy mówiąc łagodnie wieje choojem. Polecam Pobierowo. Tam w zeszłym roku impreza trwała permanentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam topic
Z tym, że noclegi polecam w Pustkowie-to 10 minut piechotą przez lasek od Pobierowa, tam też wieje choojem, więc noclegi są tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam topic
Wiesz, może nie całkiem syf kiła i mogiła ale warunki do luksusowych nie należą. Raczej weźcie własną pościel, chociaż śpiwór. Może się zmieniło, ale 3 lata temu kołdra była tak ciężka że można nią było zabić. No i zapach ... niesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
A to jak wybierałaś droga autorko to miejsce? Zdjęć nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
Jestem na stronie tej nędznej Bryzy. Naprawdę nie ma tam zdjęć ze środka. Ja bym się bała jechać w miejsce, gdzie nie dają zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zez
Witam, A ci z Was co tam byli to może macie jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie może macie z tych ośrodków zdjęcia, lub chcecie polecić inne ? zawsze to bardziej sprawdzona informacja niż od właścicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cUMa
zapraszamy do spokojnego, zielonego centrum Władysławowa: www.lieder.letnik.pl na stronie znajdują się opinie naszych Gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorek45
W Rewalu byliśmy rok temu i tutaj http://www.przymorzu.pl/rewal znaleźliśmy kwatery już 20 zł, w sezonie tak od 30 się zaczynały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytuoladres
my bylismy w pogorzelicy w Krystynie,było fajnie,jedzenie było smaczne a płacilismy chyba 70 zł/osobę/dobę nocleg z jedzeniem.Tylko ze my nie patrzymy zeby były extra warunki,ale plus Pogorzelicy jest jeden- tam nie ma miliona atrakcji więc dzieci nie ciągną za głupotami,plaza jest spokojna.nie ma tłumów,jak któs lubi imprezy to polecam większe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ofert w bardzo dobrych cenach można znaleźć na http://eurobon.pl :) ja wykupuję tam często gotowe wyjazdy z atrakcjami na miejscu, jest połowę taniej i cała organizacja z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to technicznie przebiega? zanim kupisz eurobon, musisz sobie zarezerwować miejsce w pensjonacie? czy jak to wygląda? :) dzięki za odp, jestem zainteresowana bo na ich stronie zobaczyłam, że mają naprawdę sporo ofert i do tego naprawdę duuużo taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bryza... Ludzie... omijajcie to miejsce szerokim łukiem! Syf, kiła i mogiła. Żyją tylko z oszustw i zadatków! na jeden \"domek\" przypisane jest kilkadziesiąt osób a potem nikt nic nie wie. Wykręcają się problemem alkoholowym matki. Domek w cudzysłowie, gdyż domkiem tego nazwać nie można a jedną wielką ruderą. Za 200 zł zaproponowali chlew, w którym przeżyłyby chyba tylko karaluchy. Grzyb, pleśń, smród na kilometr. Czuć tylko szambo nic więcej. Właściciel bezczelny, non stop pijany czy też naćpany, kpi z ludzi prosto w twarz. Brak słów na to co tam wyrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zmieńcie lokalizację? Taniej wam wyjdzie chociażby Gdynia. pokoje gdynia http://www.pokojewgdyni.pl/ , wysoki standard, centrum miasta ale tanio :) SPałam tam już kilka razy i super, polecam serdecznie ;) Wszędzie z noclegu blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jedziecie tak sporą gromadą to doskonałym rozwiązaniem powinien się okazać apartament do wynajęcia. Bardzo miło wypocząłem w Gdańsku, śpiąc w apartamencie od http://unoapartments.pl/ . Standard, warunki atmosfera i nastawienie wobec klienta sprawiły, iż z pewnością nie raz tam wrócę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujesz taki wyjazd, to polecam Wejherowo. Miasto bardzo atrakcyjne cenowo, infrastruktura hotelowa stoi na bardzo satysfakcjonującym poziomie, nie ma tłumów turystów, poza tym to tylko 25 kilometrów od morza. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku byłam przez tydzień w ośrodku www.balticinn.pl w Pogorzelicy. Bardzo ładna miejscowość położona nieopodal pięknych i niezaludnionych plaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chomiczówce masz chyba cztery zjeżdżalnie do dyspozycji i jeden z największych placów zabaw i kategorii animacji, jakie w ogóle widziałem w podobnych ośrodkach wypoczynkowych. Perełka Łeby moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×