Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zanizone odszkodowanie?

Polecane posty

Gość gość

Take Care to firma zajmująca się odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych jak i majątkowych, prowadzimy także skup odszkodowań. Jeśli miałeś wypadek w przeciągu ostatnich 3 lat to najpewniej spotkałeś się z problemem zbyt niskiej kwoty odszkodowania wypłaconej przez ubezpieczyciela, przeciągania Twojej sprawy, ciągle zajętej infolinii... Jeśli z tychże powodów przystałeś na zanizoną kwotę, to ta oferta jest własnie dla Ciebie. Odkupimy Twoją sprawę, płacąc Ci gotówkę "od ręki" i to my przejmiemy trudy zmagania się z ubezpieczycielem. Ty zaś możesz cieszyć się dodatkową gotówką, nie martwiąc się o wynik procesu sądowego. Kwota odszkodowania, która pierwotnie przyznało Ci towarzystwo ubezpieczeniowe jest już Twoja, my dodatkowo dopłacamy Ci do niej. Uważamy, że warto nawiązać z nami kontakt i powalczyć o dodatkowe środki. Wycena i analiza sprawy są DARMOWE i NIEZOBOWIĄZUJĄCE. Działamy na terenie całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.take-care.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutek10
Bo od razu trzeba powierzyć likwidację szkody firmie, która się na tym zna i nie będzie problemów z zaniżeniem. Gdy po dzwonie trzeba było zlikwidować szkodę na aucie, to formalności przerzuciłem na warsztat blacharski http://www.lakiernictwo-auta.waw.pl/ zajmujący się naprawą - dzięki temu miałem święty spokój i elegancko naprawiony wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimenazx
Jeśli nie zgadzamy się z wysokością odszkodowania mamy przecież mozliwośc "odwołania" a nawet w ostateczności dochodzenia wypłaty roszczenia przed sądem. Trzeba tylko znaleźć rzeczoznawcę, który rzetelnie wyceni wartość napraw czy ogólnie pojazdu. W Warszawie można śmiało pytać o termin w http://autowyceny.pl/ - solidnie i niezbyt drogo, a jakość usług na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Wojdyło
Skutecznie i szybko wywalczy odszkodowanie Auxilia z Wrocławia - najlepiej od razu udać się do profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem, to potem nie trzeba się martwić zaniżonym odszkodowaniem. W mojej sprawie wywalczyli na drodze sądowej bardzo wiele, wiem to, bo gdzie bym nie dzwoniła to nikt nie oferował możliwości takiej wygranej,a oni zaoferowali i faktycznie wygrali. Sprawa nie ciągnęła się zbyt długo jak na tego typu sprawy, zleciało to wręcz bardzo szybko i już pieniądze były na moim koncie. Rewelacyjne podejście do klienta i fachowa pomoc, bieżące informacje - tak powinno być wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorąc pod uwagę pozytywne opinie zwróciłam się do kancelarii Meritum i porównując oferty, to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę :) Polecam każdemu, także jeśli sprawa się ciągnie i nie widać końca ani efektów, w Meritum potrafią wszystko porządnie naprostować, to profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także musiałam walczyć o odszkodowanie i wiem, że to niekiedy jest bardzo trudne. W sumie dopiero po tym jak wynajęłam prawnika u siebie w Gdańsku z kancelarii kancelariawss.pl udało mi się wywalczyć to co chciałam. Niestety jak ktoś się nie zna na prawie to samemu bez doradcy będzie mu ciężko wygrać w trudniejszych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to zadzwonić sobie do EuCO. Oni pomagają w takich sprawach. Warto udać się do najlepszych, którzy odzyskują milionowe odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylkaZZ
Europejskie Centrum Odszkodowań mi pomogło. Ubezpieczyciel też chciał mnie zrobić w bambo. Ten agent a.kita@euco.pl mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No EUCO jest ok. Firma solidna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×