Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zazdrościcie pielęgniarkom ,że dostana aż 1600 zł podwyżki??

Polecane posty

Gość gość

będa zarabiac więcej niz lekarze. ja mam znajome piguły i one serio sie lenią..na oddzialach lajtowych pracują gdzie nie musza sie męczyć..a do tego maja swoje firmy zarejestrowane. teraz będą megabogate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK.JA NIE DOSTANE PODWYŻKI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest 1600 zł, czym tu się podniecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiesz ile lekarze zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to stała podwyżka..a nie jednorazowa.. co miesiąc będa zarabiac 3 tysiące.to chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka jest ratownikiem medycznym,zarabia ponad 3 tys. Jej grafik? 2 dni pracuje - 3 dni wolne, 1 dzien pracuje - 2 dni wolne itd. W miesiącu przepracuje z 10-15 dni. Jak sie do niej dzwoni jak jest w pracy to albo leży,albo spaceruje i inne atrakcje.Raz na jakiś czas ma wyjazd i narzeka że sie TYYYLE zawsze napracuje. A innymi co pracują ciężko fizycznie pomiata i ma pretensje o wszystko że nie są na każde jej zawołanie. Ona planuje że w przyszłym roku przejdzie na wcześniejszą emeryturke i pójdzie sobie dorabiać gdzieś. Myśli że dostanie prace na zawołanie. W pogotowiu pracuje 37 lat i nie ma pojęcia jak jest obecnie na rynku pracy.Ale sie przekona i jeszcze będzie błagać żeby ją spowrotem wzięli do pracy . Najlepsze że o zwykłe przeziębienie radzi się w rodzinie co by mogła kupić bo ona nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ty znasz ja znam która jest non stop w pracy a tylko 10 dni w domu przez cały miesiąc średnia wieku pielęgniarki to 50 lat za 10 lat nie będzie pielęgniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ze pielegniarki pracuja w systemie: 12 godzin w pracy, a potem 2 dni wolne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
u pielęgniarek jest wielki rozrzut zarobków- są takie co ledwo mają co do gara włożyć i takie co spokojnie żyją lepiej niż lekarze i zarabiają na kontraktach kilka tysięcy Problem polega na tym że jestem że z pustego to i salomon nie naleje. Te co mają kasę w klinikach będą mieć jeszcze więcej, a te biedne co w powiatówkach robią- sorry, ale tam kasy naprawdę nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×