Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żeby być w związku trzeba wyglądać jak model niestety takie mają wymagania...

Polecane posty

Gość gość

dzisiejsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura dla mnie wygląd u faceta nie jest na 1 miejscu tylko charakter, zaradny i silny taki powinein byc facet wygląd to sprawa znacznie mniej ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tak mówi :D wy zawsze zwracacie uwage w pierwszej kolejności na wygląd na charakter mało więc nie pierdziel mi tu głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam bardzo, wy nie zwracacie uwagi na wygląd kobiety? Sama o siebie dbam, jestem atrakcyjna, więc nie ma u mnie szans brzydki facet. Jeśli mogę mieć w miarę przystojnego i fajnego faceta to czemu mam z tego rezygnować? Bo Ty masz kompleksy i żadna Cię nie chce? Startuj do kobiet poniżej przeciętnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie musi wyglądać jak model, ale być zadbanym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście troliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Ach te baby, tylko lecą na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszej bzdury już dawno nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor pokaz swoje zdjęcie a może się spodobasz jakieś dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karimak dziś Dla was musi wyglądać jak model, a nawet jeszcze lepiej! Meżczyzna musi tak wyglądać żeby zachwycać każdą kobietę na przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahaha kolejna panna z przerośniętym ego co uważa, że jest atrakcyjna, boska, cudowna jezu co się dzieje na tej kafeterii hahahaha. My nie patrzymy tak na wygląd jak wy :) Startowałem do poniżej przecietnej i też one wymagają modela nawet badania potwierdzają, że najbrzydsze chcą mężczyznę z najwyższej półki. http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TJDQdvgWuqBK5NE0RouFGSZHskP9gy6B.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 Pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego tutaj na kafeterii każda piszę, że jest atrakcyjna, a tak nie jest? Ponad 90% dziewczyn piszę, że jest piekna, cudowna, boska, idealna z wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz wybujałe ego jak każda kobieta w Polsce uważa, że jest atrakcyjna, a jest przeciętna bądź brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor daj zdjęcie ocenimy twój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się dyskutować z zakompleksialymi ludźmi, tak jestem atrakcyjna i takiego też mam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś się ceni to nie chce byle kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie da się rozmawiać z pustakami co mają przerośniętę ego i myślą, że są najładniejsze, najpiekniejsze haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie jakby przecietniak pisał o sobie w superlatywach :D chwalił patrz jaki jest z***biście piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie fota autor zobaczymy jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem na tyle głupi żeby wstawiać swoje foto na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz mnie, nie jestem "pustakiem" reprezentuje coś sobą, jestem wykształcona, mam swoje zainteresowania i pasje, rozwijam się. Czy to dziwne, że oczekuje kogoś kto jest podobny do mnie? Jestem z kochanym, inteligentnym, przystojnym mężczyzną. Nie obniże moich oczekiwać, ponieważ komuś to nie pasuje i ma inne zdanie. Możecie dalej mówić że jestem "pustakiem", ale nigdy nie spotkałam się z takim określeniem w stosunku do mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dlaczego ocenimy czy masz powody do kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś atrakcyjna i nigdy nie będziesz pustaku. Ładna, atrakcyjna = rzadko można taką spotkać na terenie PL spośród 1000 dziewczyn z 2-3 są ładne resztę to przecietniary czy brzydulę. Ładna osoba robi wrażenie od najmłodszych lat ma branie jak znany piosenkarz typu Justin Bieber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:33 zazdrość to brzydkie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie masz pasje, że interesujesz się jedynie pazurkami, telenowelami, siłownia i moda takie są wasze standardowe zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A samo powodzenie nic ci nie powie, bo meżczyźni zazwyczaj podrywają tylko po to żeby cie zaliczyć. Nawet brzydule mają powodzenie i słyszą od innych meżczyzn jaka jesteś ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×