Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 miesięcy i brak zębów

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu mamy dzieci, którym pierwsze ząbki pojawiały się aż tak późno? Synek na początku sierpnia skończył rok i nie ma ani jednego zęba. Poza tym rozwija się świetnie,przed roczkiem chodził, dużo rozumie, jest okazem zdrowia. Właśnie za kilka dni wybieramy się do lekarza ale chciałam i tu zapytać czy to może być normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tak, mojej corce wczesnie wyszly zeby ale za to byla lysa dopiero jak skonczyla poltora roku dopiero wlosy wyrosly :D Zaopatrz sie w dentinox bo pewnie jak jeden wyjdzie to odrazu wszystkie. U mojej 6 naraz wychodzilo w tydzien juz miala bialutkie zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synowi pierwsze zęby wyszły jak miał 10,5 miesiąca, męża kuzynki córeczce wyszły jak mała skończyła roczek obydwoj***ardzo łagodnie przeszli ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek miał 13 miesięcy jak wyszły pierwsze ząbki 4 jedynki na raz. Teraz ma 15 miesięcy i dopiero idą 2 też wszystkie cztery jednocześnie i czwórka się pcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj poziom wit d, jak do 14 miesiąca nic nie wyjdzie to robi się prześwietlenie czy są zawiązki zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek 9 miesięcy i też jeszcze nie ma ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję że niedługo doczekamy się pieknych bielutkich ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka właśnie ząbkuje i od dwóch dni nie śpi w nocy, krzyczy. Jestem bliska omdlenia, bo sama nie śpię od 50 godzin :( Co zrobić, aby ząbkujące dziecko przespało noc? Jakieś rady? Nie chcę co i rusz dawać leków przeciwbólowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała 3,5 miesiąca jak wyszedł pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czopki pomogą zamiast stropów i innych takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syropów miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.03 Co za brednie wypisujesz? Prześwietlenie zębów u niemowlaka? Miałaś kiedyś rtg zębów? To zastanów się dwa razy. Synek miał 15 mscy jak wyszedł mu pierwszy zabek, drugi po 1,5 miesiąca. Teraz ma prawie 20 mscy u na dwóch ząbkach stanęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ząbkowanie dawalam czopki Viburcol a jak bardzo to apap taki dla maluszków. Do tego żel na ząbkowanie i gruzaczki takie z płynem w środku schladzanebw lodówce. Moja córka już w wieku 4,5 roku miała stałe zęby. Ja na miejscu autorki zapytalabym dentysty bo trochę długo nie ma tych ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzaczki :-) miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz co dentysta może powiedzieć? Ze trzeba czekac i tyle. Z paszczy nie wywróży kiedy będą zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie spotkałam kogoś komu zęby nie wyrosły, wrzuć na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×