Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A na jesieni też będziecie głosować na Macierewicza, Fotygę, Kaczka i resztę?

Polecane posty

Gość gość

Tak z ciekawości pytam, nie złośliwie (sama jutro na wybory nie idę bo obydwu kandydatów uważam za dno). Ale widzę, że Duda ma duże poparcie. Toteż stąd moje pytanie: czy Wy ogólnie jesteście za PiSem czy tylko chodzi o jego osobę? Będziecie głosować na Brudzińskiego, Macierewicza, Kaczyńskiego i tych wszystkich innych katolickich oszołomów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z do wyborów teraz tez nie ide bo mi obojętne który wygra, obaj są siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, imbecyle (zwłaszcza ci młodzi którzy nie pamiętają ich rządów) będą na nich głosować. A wtedy każdy dzień będzie rozpoczynał się komisją śledczą albo konferencją prasową prokuratury. Na ulicach będzie chodziła żandarmeria katolicka, za antykoncepcję będą wsadzać w zawiasach do paki, a dzieci będą w szkołach indoktrynowane, religia będzie nie 2 a 4x w tygodniu. Każdy konkubinat będzie miał asystenta rodziny (to już istniejący pomysł, o którym o dziwo w mediach cicho sza). Raj dla episkopatu. Będziemy cudnym, obyczajowym ciemnogrodem w samym sercu cywilizowanej Europy. To już wolę "chu/j/owo ale stabilnie" złodziei z PO niż taki katoterror tych wszystkich czubków smoleńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesieni planuję zagłosować na Kukiza o ile będzie miał swoją partię. Za pisem nigdy nie byłam, ale zagłosuję na Dudę, bo mam dość PO. Nie wierzę w to katolickie państwo, pamiętam rządy pisu i co się wtedy działo, ale pamiętam też, ze nikt za antykoncepcję nie karał, a po ulicach kościelna żandarmeria nie chodziła:P Nie uwierzę w to, że Duda jako prezydent mógłby wprowadzić jakieś głupie katolickie reguły w państwie, bo prezydent nie ma takiej władzy. Poza tym to straszenie tymi głupotami jak in vitro, antykoncepcja i inne pierdoły to zagrywka PO. Grunt im się pali pod nogami i chwytają sie czego moga, a wiadomo, ze łatwiej postraszyć obywateli tym co zrobi opozycja niż uczciwie przekonać do swoich racji i swoich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie "straszą"? :o :o Przecież pisowcy sami składali nowelki ustaw, które miały karać ludzi zdeycdowanych na in vitro :o Przecież to nikt inny tylko pisowcy chcieli zakazu dystrybucji pigułek po w Polsce :o Przecież to te oszołomy chcieli zwiększenia ilości godzin religii w szkołach oraz wprowadzenia nakazu modlitwy przed KAŻDYM przedmiotem w szkołach :o :o Nikt nie musi nimi straszyć, przecież to są ich jawne, transparentne poglądy i idee :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy tylko nie Bul Komoruski mimo ze za PISem nie jestem to zaglosuje na Dude zeby tylko Bul nie wygral. W wyborach parlamentarnych bede glosowac na partie Korwina Mikke bo on jako jedyny od 20 lat chce Polakom zniesc podatek dochodowy, zlikwidowac ZUS i przymus ubezpieczen, 90% administracji zlikwidowac. Media natomiast z niego robia wariata cytujac jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu lub manipulujac nimi a wiekszosc Polakow jak te barany daja sie nabierac. Tak naprawde to bardzo inteligentny facet, choc osobiscie wole Wiplera od Korwina Mikke. On tez ma niesamowita wiedze, inteligencje. Poogladajcie na YT wywiady z nim. Coz chyba Polacy sa zbyt glupi zeby glosowac na ludzi ktorzy chca dac im wolnosc wyboru we wszystkim a wola kajdany niewolnictwa. Kukiz nie jest zly ale nie zna on sie na polityce i nie ma pomyslu na funkcjonowanie panstwa w przeciwienstwie do partii Korwina, jego JOWy wcale nie sa rozwiazaniem na cale zlo, pokazala to Wielka Brytania gdzie wlasnie sa JOWy i w ostatnich wyborach prawie caly parlament zgarnal beton, dwie najwieksze partie. Partia konserwatywna Faragea w normalnych wyborach miala by 90 poslow a w JOWach ma 1 tak jednego. JOWy moga sie okazac gorsze od tego co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48, nie umiesz czytać? Pytanie z tematu skierowane są do osób, które teraz zagłosują na A.D. Idź z tymi wypocinami o JKM gdzie indziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież odpowiedziała, że nie będzie głosować na PIS na jesieni tylko teraz będzie bo nie ma wyboru ;/ co się tak denerwujesz, runęła twoja teoria, że na kandydata z Krk głosują wyłącznie mohery , nawiedzeni katolicy? tak nie jest, ludzie głosują boe nie mogę już patrzeć na tego faceta udającego pocziwego, rubasznego myśliwego a tak naprawdę będącego realnym zagrożeniem dla Polski, w dodatku jest agresywny i nieobliczalny, dzięki, wolę tego drugiego a na jesieni będę głosowała na Kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pytanie dodatkowe (ja nie jestem autorem tematu): czy wy jesteście naprawdę tak naiwni , że wierzycie, że duda nie bedzie marionetką w rękach kaczńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze Duda bedzie marionetka Kaczynskiego ale wole juz kaczynskiego od Platformy ktora doprowadzila kraj do ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliscie ksiazke "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego" Sumlinskiego? Z nie wiadomych przyczyn zostala wycofana w calym kraju w okresie przed wyborczym, po wyborach powroci. W tej ksiazce sa doskonale opisane zwiazki Komorowskiego z WSI. Jesli choc niewielka czesc tego co tam jest to prawda to jest on zwyklym kryminalista. Wlos sie jezy kim on jest i jakie ma powiazania. Doskonala ksiazka polecam kazdemu zwlaszcza tym co chca na niego glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy jesteście naprawdę tak naiwni , że wierzycie, że duda nie bedzie marionetką w rękach kaczńskiego? xxx Niestety istnieje takie prawdopodobieństwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem z 13:27 i co z tego, ze pis skłąda takie ustawy? niech sobie na zdrowie składają:) przecież Duda jako prezydent i tak ich zatwierdzić nie może bez poparcia rządu, a w rzadzie wciąz będzie przewaga PO (miejmy nadzieję, że do jesieni tylko), więc te ustawy nie przejdą. Także nie ma czego się bać. Na jesieni zagłosuję na Kukiza lub właśnie na Korwina jesli Kukiz się wycofa. Jednak teraz trzeba już powolutku PO oswajać z tym, ze to koniec ich władzy. Pierwszym krokiem ku temu jest pozbawienie ich kandydata prezydenckiego stołka. Póki co dla mnie ta pisanina o zakazie in vitro i antykoncepcji to bzdura i straszenie właśnie, bo Duda nie będzie miał takiej realnej władzy, więc po co ludziom takie głupoty wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem z 13: 27 ale co z tego, ze Duda będzie marionetką Kaczyńskiego? Nie bardzo rozumiem. Prezydent nie ma aż takiej władzy by sobie wprowadzać ustawy swojego kumpla (mowa tu o Jarku). Jesli pis by wygrał na jesieni, a Duda byłby prezydentem to wtedy możemy o tym podyskutować, o byciu marionetką i głupich ustawach pisu, ale póki co pis nie rządzi, więc ich ustawy mam gdzieś. Nie chcę by rządził Komorowski, bo jest mi za niego wstyd, wiem, ze ma powiązania z WSI, wiem, że PO to banda złodziei i głosując na Dudę mówię "nie" Platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza wyborcza ... Lasy Państwowe i próbę ich sprzedaży kojarzycie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×