Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale mnie czeka odchudzanko po wakacjak a wy jak stoicie z waga

Polecane posty

Gość gość

Ja poplynelam na urlopie i mam ochote strzelic sobie za to w czape no ale coz zarlo sie to to to tamto pilo sie piwsko do tego malo ruchu i leze teraz jak slon . Az jestem na siebie zla ale mam plan ,pojde do dietetyka sama katowac sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od leżenia nikt jescze nie schudnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bron cie panie ja nie zamierzam lezec , biore sie za tydzien do pracy na pocztek bede jak to zwykle robie do poznej jesieni do pracy rowerem jezdzic a to juz jakies 8 km dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie cos nie klei. Pol roku mialas tego urlopu ze tak sie stylas ze musisz isc do dietetyka? Czy bylas gruba juz przed a teraz sie dotuczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop miesiac mialam i prze miesiac z 54 kg na 57 wskoczylam a wszystko w bebzun i dupe poszlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany faktycznie utyłaś ze szok. Chyba ze masz 150 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52kg przy 164cm wzrostu - nie jest źle ale mogło by być lepiej, brak motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 160 wiec szalu nie ma . Utylam widze to po bebechu i po biodrach i wiem ze takie 3-4 kg to najgorzej zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 kg jak ja ci zazdroszcze Kiedys wazylam 48 i bylo idealnie teraz za 52 pokroic bym sie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja waze 68kg.przy 174 cm wzrostu. a kiedys 50-55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś od leżenia nikt jescze nie schudnął x a raczej: nie schuDŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się marzy 48 :) tyle wazylam w liceum czyli 6 lat temu i bylo idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tyle wazylam jeszcze 3 lata temu i mialam wtedy 37 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę od miesiąca skalpel 5 razy w tyg, do tego rower jak znajdę więcej czasu,jestem mega zadowolona z efektow, moja waga wyjściowa to 72 kg teraz ważę 68kg,docelową 62, jakiejś specjalnej diety nie mam tyle ze nie jem słodyczy, przetworzonych rzeczy,napojów gazowanych i kolacja najpóźniej 18:30,a samopoczucie 100 razy lepsze,wcześniej kondycję miałam zerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest nie przetworzone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa, owoce, kasze, mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli normale jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ow idze , ze nie tylko ja się obudziłam z dużym brzuszyskiem :P Ja tez na urlopie , lezalam na plazy, ciagle cos podjaalam a to gofry a to kurczak, a to jakiś grill o i + 3kg :( Niech to szlag trafi. Dzisiaj już dietuje do tego ****** będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jeszcze nie dietuje , od poniedzialku zaczne:) dzisiaj jeszcze sobie na wieczor ze trzy browarki cykne :) od poniedzialku do pracy w ubrania mam nadzieje cudem wejde bo teraz to luzne kiecki w ktorych sie jakos macior miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Jak dobrze ze nie jestem sama.. Tez przytyłam! Oczywiscie nie jestem spasla jak maciora ale 4kg na plusie i czuje to po sobie. A to lody, jakies ciastko czy desery wiecznie jakies podjadanie i piwo niestety... Sa efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooo niestety , wlasnie lato tak robi z czlowiekiem i to piwko a bebech i dupsko rosnie , u mnie jak pisalam 3 kilo ale tez czuje oj czuje :o w hotelu sniadanko wiadomo nie dietetyczne obiadokolacja heh niedietetyczna do tego piweczko i bach placek na plazy , do tego a to grilek a to lodzik a to gofry masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasencje ja ide na kanape piwo otworze i fajrant ale od poniedzialku rygor !! zero piwa , 5 posileczkow malutkich dziennie , zero frytek makaronow i tlustych kielbasek z grila , duzo czystej wody , rower do pracy i moze na jakis suplement sie skusze bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella 12
No tak najpierw pozwalamy sobie na rozpustę a potem ścisła dieta. Oj wiem coś o tym. Dlatego postanowiłam kupić sobie rower. Trafiłam na taka propozycję https://www.cyklotur.com/rowery/f/gazelle:17806,e,7/ Nie dość że rower to jeszcze akcesoria za darmo. Myślę że systematycznie jeżdżąc stracę nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ponad pół roku próbowałam schudnąć ćwicząc na siłowni, chodząc na aerobik, trzymając dietę. Lipa. Zrobiłam badania na tarczycę. Niedoczynność. Idę za tydzień do lekarza, mam nadzieję, że po lekach będę chudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wszystkie opisywane objawy niedoczynności a tsh w normie. Jakie sa badania szczegółowe na niedoczynność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelia289
Oj ja odchudzam się już od maja;) a tak na urodziny dostałam suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl ot taki prezent od narzeczonego;) czyżby jakaś sugestia do tego że jestem grubaskiem;) no tak jestem grubaskiem schudłam już 32kg ale przed mną jeszcze 16kg ;) mimo iż jeszcze mam dużo do zgubienia to uśmiech mam ciągle na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostalam suplement Marsjanskie Srango i tak mnie po tym goni ze schudlam juz 59 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineula781
co ty dziewczyno piszesz ja stosuję 4 miesiące Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jakoś nigdy nie miałam problemów żołądkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieraj się już spamiaro, już się niedobrze robi na to twoje mango wszedzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×