Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALEGRIA POKARMOWA2012

ALERGIA POKARMOWA, SKAZA BIAŁKOWA, MLEKO MODYFIKOWANE

Polecane posty

Gość ALEGRIA POKARMOWA2012

Witam, potrzebuję rady jakiejś doświadczonej Mamy :) Moja córka (1miesiąc) od kilku dni ma na buzi, we włoskach, za uszami, na bzuszku i pleckach czerwne krostki i plamki, w niektórych miejscach skóra się łuszczy. Pani doktor stwierdziła alergię pokarmową i kazała zmienić mleko modyfikowane z NAN Pro 1 na NAN 1 HA (hypoalergiczne). Tylko, że na tym mleku NAN 1 HA jest napisane, że nie należy go podawać w przypadku alergii pokarmowej !!! Więc dlaczego mam podawać mleko NAN 1 HA skoro jest niewłaściwe dla dzieci z alergią ? Może należy je podawać przy pierwszych objawach alergii i wtedy alergia ustąpi ? Czy moja córka nie powinna dostawać preparatu mlekozastępczego na receptę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomranczowo pisze
powinnas jej dawac Prossobe moim zdaniem, no ale ja lekarzem nie jestem, poczytaj o tym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEGRIA POKARMOWA2012
w poniedziałek idziemy na kontrole, musze dokładanie przepytac dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lekarz zwykle zaczyna od mleka HA bo te pepti i inne to nawet nie jest mleko. Jeśli objawy alergii nie ustąpią to wtedy ci przepisze preparat mlekozastępczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgyug
Może zacznij karmić piersią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALERGIA POKARMOWA2012
GDYBYM MOGŁA KARMIĆ PIERSIĄ Z PEWNOŚCIĄ BYM TO ROBIŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze potrzebny bedzie bebilon pepti albo nutramigen. nan ma slabo podzielone bialka i dalej moze uczulac. a u mnie karmienie piersia nic nie pomoglo. takze nie mówcie ze to wyjscie z sytuacji. ja juz sie 17 mies mecze z azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
u nas nan ha nic nie dało, dopiero nutramigen pomógł i probiotyk latopic dla dzieci ze skazą i azs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×