Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BARDZO GŁUPIE PYTANIE ALE MOŻE KTOŚ ODPOWIE?

Polecane posty

Gość gość

W okresie około owulacyjnym kocham się z mężem co drugi dzien a czasem codziennie. Mam problemy z określeniem śluzu plodnego ponieważ nie wiem czy jest to mój śluz czy nasienie męża. Czy jeśli stosunek jest wieczorem a rano przy porannej toalecie widzę u siebie śluz ciągnący się i przezroczysty to czy można to pomylic z nasieniem męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, można to pomylić. Mnie tez się to często zdarza ze na drugi dzień rano idę siku i wylatuje nasienie z poprzedniego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest nasienie meza,to jest nasienie kochanka z bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasienie nie jest przezroczyste. A śluz to nie to co z Ciebie wylatuje tylko to co jest przy ujściu szyjki macicy. Musisz palcem zanurkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś obrzydliwa :-o Ja po stosunku jeśli czuję, że mam nasienie męża gdziekolwiek myję się :-o a Ty się z tym kisisz do rana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz nasienie męża za coś obrzydliwego no to gratuluję. Śluz plodny owszem można zobaczyć po toalecie właśnie. Np na papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi. Sama nie wiem w takim razie. Ale napisze konkretna sytuacje. Stosunek był ok 16. Wieczorem kąpiel. Rano przezroczyste "cos" na papierze. Bóle jajników były w poniedziałek. Śluz tez (męża nie było dwa tygodnie wiec to nie nasienie) wiec pytanie czy to mógł być śluz owulacyjny czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry autorko, ale masz coś z głową. Po jakiego diabła aż tak "rozkminiasz" te wszystkie szczegóły waszego współżycia. Ilość pchnięć też liczysz? Pozycje też wybierasz tylko te odpowiednie? Litości:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choćby z tego powodu że od ponad 7 miesięcy miałam problemy z sluzem owulacyjnym. Nawet lekarz to potwierdził. I dlatego mnie ciekawi czy jest poprawa czy nie. Nie ma głupich pytań. Są głupie odpowiedzi. Np Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używałaś testów owulacyjnych? Może spróbuj połączyć obserwację śluzu z tymi testami. I co z temp? Spróbuj więcej rzeczy obserwować to łatwiej będzie się rozeznać. Wg mnie ciężko pomylić spermę ze śluzem płodnym. Po pierwsze kolor, po drugie nasienie się nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem to był śluz owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigsy tego nie pomylilam. Sperma jest biala i bardziej wodnista. Sluz plodny jest przezroczysty i ciagnacy,lepki. Mi przypomina bialko jajka kurzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×