Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biegi. jaka mozna zrobic najdluższą przewe? 5 dni?

Polecane posty

Gość gość

biegam od miesiąca. ze wzglebu na brzydka wietrzną pogode nie biegłam już 3 dni boje się ze jak wybiegnę znow za około 3 dni to znow będą bolec mnie nogi i będę mieć zakwasy . moje pytanie na jak dluga sobie można przerwę pozwolić w systematycznym bieganiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie zakwasów po tak krótkim czasie. A jak troszkę odpoczniesz to i organizm się zregeneruje. A biegasz codziennie? Jakie dystanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ten watek ma wspolnego z ciaza, porodem ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze odchudzanie po ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerwa w bieganiu to w sumie zalezy od ciebie. czy biegasz bo chcesz być sprawniejsza, zdrowsza. Wtedy wystarczy 2 x w tyg. Czy chcesz schudnąć. Jeśli biegasz bo chcesz schudnąć to jednak przerwa 6 dni to sporo. Może w tym czasie rób sobie jakieś ćwiczenia w domu? ja np biegam 4x w tyg ( wtorek, czwartek, sobota, niedziela) pozostałe dni ćwiczę z jillian. A ponieważ od kilku dni pogoda jest jaka jest to w te dni gdy niestety nie mogę biec to ćwiczę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegam 4 razy w tyg . około 6km . wciąż nie pozwala biegac pogoda .. :/ Biegam by zrzucić kilka około 3-4 kg biegam dla zdrowia i dla zabicia czasu jednak tak jak pisałam wcześniej boje się ze przy ponownym wybieganieciu będą znow bolące nogi .. itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×