Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból jajnika a ciąża

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was odczuwała ból jajnika kilka dni po owulacji a potem okazało się, że jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? a możesz opisać ten ból? Czy miałaś jeszcze jakieś inne objawy? Ja się boję, że to torbiel a nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myslalam, bo nie wierzyłam ze siadzie za 1 razem. Zwykłe kłucie, cięzko mi teraz to opisać, 11 dpo czułam ciągnącą pachwinę i raz odczułam ciągnięcie w macicy. Od 5 dpo miałam uderzenia gorąca, a potem pojawiły się kołatania serca. a w dniu kiedy chyba miało miejsce implantacja to czułam jakby coś w srodku się we mnie wgryzało i swędział mnie brzuch. To wgryzanie mnie obudziło w nocy także w ciszy i spokoju leżąc dokładnie czułam takie śmieszne uczucie. Aczkolwiek nie wierzyłam że to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp. To by była moja kolejna ciąża. Przy pierwszej, jeszcze przed implantacją, bolały mnie piersi i nie miałam innych objawów. Teraz biust bez zmian. Tylko ten jajnik... może ktoś jeszcze miał podobnie? Za wcześnie na test :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaj spokojnie i nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przecież to takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sorki ale zupełnie zapomniałam dać znać - test wyszedł pozytywny! Właśnie wróciłam od lekarza. To nie torbiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×