Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak głużenia

Polecane posty

Gość gość

Mój 4 miesięczny synek nie głuży nie śmieje sie :( był niedotleniony przy porodzie i zastanawiam sie kiedy zacznie w końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci rozwijają się w rożnym tempie, ale dla pewności najlepiej zapytać pediatry. Teraz chyba niedługo bedzie jakaś wizyta szczepienia? Lekarz na pewno coś na ten temat powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym na wszelki wypadek zapytała pediatry. Moja córka ma 6miesiecy. Zaczęła się uśmiechać jak skończyła 2 miesiące. Głuży od skończenia 3 miesięcy, teraz już guga. Śmieje się w głos jak ją np askotam od 4miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak w 4 miesiącu to nie powód to niepokoju. Inne zachowania: śmieje się? wydaje jakieś odgłosy? Jak rozwój fizyczny? Często niemowlaki np. zaczynają się przekręcać odkrywać fizycznie nowe rzeczy i zapominają o "mowie":). Jak trzyma główkę? Na tym bardziej powinnaś się skoncentrować. A lekarza zawsze możesz się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sprecyzuj- nie smieje sie na glos czy nie usmiecha sie, bo to wazne. Na smianie sie glosno ma jeszcze czas, ale jesli sie nie usmiecha to zaczwlabym sie niepokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To głużenie to jakiś medyczny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tez ma 4 miesiące i jeszcze głośno się nie śmieje, ale uśmiecha się, głuży, podnosi główkę więc się nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wyżej o córce na pocieszenie napisze Ci że mój synek też nie głużył, bałam się że nie słyszy, zaczął dopiero pod koniec 5 mies(też miałam ciężki poród) Byłam z nim u neurologa i chodziliśmy na rehabilitację, bo nie podnosił główki, mimo to dziś jest zdrowym 6 latkiem:) Na pewno musisz pójść do lekarza, maluszkowi potrzebna może jest jakaś stymulacja, a na forum nikt Ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest głużenie? Serio pytam, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×