Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaaaaaa1994

Chcę nagrać film z porodu

Polecane posty

Gość Olaaaaaa1994

hejjj w 6msc jestem i planuje nagrać swoj porod na wideo czy to dobry pomysl???chce pokazac to mojemu dziecku to znaczy dać prezent taki na 18stke czy cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł jak pomysł. Jeden nagra poród, inny nie. Kwestia wyboru. Jak chcesz, to nagrywaj, przecież to Twoja sprawa http://www.nvc.zgora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
film z poczęcia ciekawszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet na te pierwsze zdjęcia po porodzie nie mogę patrzeć: wymęczona blada twarz, ubabrana koszula, dzieciaczek tez niezbyt wyjsciowo... No ale pare takich fotek mam ku pamięci Ale film- o atrakcjach porodowych to raczej wolałabym zapomnieć :-p Poród nie wygląda ani troche jak na filmach w tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaa1994
dla czego uważacie że to zły pomysł???to taka pamiatka na cale życie od serca od mamy dla dziecka pokazanie jak znalaz się na tym świecie,,, łzy wzruszenia by pociekly według mnie to piekny prezent. Oczywiście było by zbliżenie na krok bo dziecko by musiało widzieć jak się wydostalo właśnie oto chodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha kiepskie prowo :) ale próbuj dalej "łzy wzruszenia" hahaha, a piętnaście minut wcześniej KU&$^%#^, CHU%$%$* JE@#$&*%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaa1994
Oglądałam filmiki i co i chce taki sam dla dziecka tylko nie wiem kogo wziac do nagrywania dla mnie to pamiątka chciała bym żeby dziecko zobaczyło jak poświęciłam się dla niego i wdzięczna mi byla bo to dziewczynka to nie prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja źle reaguję na filmy z porodu i nie mam bynajmniej na myśli obrzydzenia. Po prostu uważam że jest to jedno z najintymniejszych chwil w życiu człowieka i nie, nie mam na myśli ciebie autorko lecz dziecko, tego człowieka który się rodzi jest to dla niego intymny moment chociaż jest tego nieświadome ale kiedyś będzie świadome i tak jak np. intymne jest przeżywanie cierpienia psychicznego lub fizycznego oraz moment śmierci. Nie powinno się tego nagrywać, czy pokazywać to jest nie w porządku wobec tego dziecka żeby ktokolwiek miał możliwość to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aczkolwiek domyślam sie że prawdopodobnie to prowokacja, choć wiem też że wariatów lub głupich ludzi nie brakuje o czym świadczy istnienie takich filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz nagrac to nagraj, na pewno ktos sie w tym specjalizuje. Ale pytasz czy to dobry pomysł - większość powie ci, ze raczej chory.... Nie liczyłabym na wdzięczność córki wobec takiej pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład nie chciałabym zobaczyć tego jak wychodzę z macicy mojej matki ;/ i chyba niewiele osób interesuje ten moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaa1994
aa myslicie że jak córcia może zareagować jak to zobaczy???żeby mnie docenila o to mi chodziło jak się poświęcilam a jak to zobaczy to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że się porzyga i będzie mieć najch*jowszy prezent jaki można dostać na 18 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł, wyświetl po latach przy gościach na pierwszej komunii, nie zapomnij się tylko umalować i pozdrowić widzów do kamery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzisz dziecko po to, żeby doceniło później Twoje poświęcenie i cierpienie? Powtórzę się - lecz się. Masz jakieś poważne zaburzenia psychiczno-emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowo to uwierz mi kamera w ci.pie to będzie ostatnia rzecz na jaką będziesz miała wtedy ochotę :P będziesz błagała o znieczulenie albo śmierć, a tu ktoś z kamerką będzie latał koło twojego tyłka :D hahahah debil z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie nagraj. Może będą atrakcje typu, że się zesrasz albo pękniesz aż po zwieracz:D Może obsrasz swoją córcię, to lepsze niż by się w czepku urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj debili.Masz prawo nagrac i ty decydujesz.U nas stomatolog nagrywal wszystkie porody cztery swojej zony.Moj maz byl zawsze podczas porodow niesamowite to jest wspsarcie i Zawsze jest przy kazdym badaniu pochwy u ginekologa bo to nasza intymnosc a nie moja z obcym facetem ginekologiem.Wiem,ze zacofane osobniki gatunku ludzkiego bedzie to gorszyc lecz mam zdewociale osoby gdzies!Mam prawo do obecnosci meza nawet w szpitalu podczas badan i zabiegow ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta gdy wyprosza to popelnia lekarz przestepstwo ubezwlasnowolnienia pacjenta przy pozwie moze byc wysokie odszkodowaniw dla skrzywdzonego Pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem...Ja jakoś wolę sobie nie uświadamiać i nie unaoczniać, że wydostałam się na świat przez kroczę mojej mamy :P A poświęcenie? Do moich 18 urodzin z pewnością przeżyła o wieeeeeele więcej ciężkich chwil i dramatycznych momentów. Poród to był przy tym pikuś. Niech sobie lepiej dzieci uświadamiają ten rodzaj poświęcenia, bo jest trudniejszy i bardziej świadczy o matczynej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.33 - a do urologa też z mężem chodzisz, bo to "Wasza intymność"? Hahaha :P Rozwalają mnie takie laski, które wizyty u lekarza i mechaniczne badanie profilaktyczne traktują jako intymne schadzki :P oj głupie torby, przeczytałybyście czasem coś mądrego :P "nasza intymnośc, a nie moja i obcego faceta" hahahahaa!!!! A ja chodzę do kobiety-ginekologa. Czy to znaczy, że jestem krypto-lesbijką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_lena
Zdecydowanie bardziej polecam reportaż foto z porodu... na nim skupia się na emocjach , szczególnie tych jak np wspiera Cię partner, czy masz już dziecko położone na piersiach. Tylko trzeba znaleźć odpowiednią fotografkę która wykona taki reportaż z dużą dozą subtelności i delikatności - mężczyzna fotograf nie wiem czy podjął by się wyzwania i czy sama rodząca czuła by by się wystarczająco swobodna przy nim. Oczywiście w Polsce nie jest to jeszcze popularne, za granicą jest tak samo popularne jak sesje noworodkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iteris
Pomijając głupi pierwszy post to faktycznie wiele kobiet chce mieć nagrany poród i nie ma w tym nic dziwnego. To podobnie jak seks. Tysiące osób na świecie go nagrywają i pokazują innym. I mówię o normalnych parach. W dodatku poród to narodziny nowego życia, więc jest w tym coś więcej niż tylko w seksie dla przyjemności (lub pieniędzy). Filmy z porodów dzielą się na dwa rodzaje. To znaczy takie gdzie kobieta pokazuje wszystko i takie, w których jej pochwa nie jest nagrywana. Ja oczywiście wolałbym oglądać poród bez cenzury, ale takich jest niestety znacznie mniej na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nagrywał żonę podczas czterech porodów na jej życzenie ma do tego prawo. Ale musisz się liczyć że jest kał mocz i krew. Mój zawsze jest podczas każdego badani cipki i dwóch porodach lecz nie chcieliśmy oboje by nagrywał oczywiście do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań czy zabiegów mam prawo decyduje pacjent nie lekarz gdy zabroni nagrywam i piszemy pozew o odszkodowanie dla pacjenta za naruszenie jego praw dołączając nagranie odmowy do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nagrywałam podczas porodu. Zamówiłam lokalną telewizję do szpitala,była pani redaktor,operator kamery i pomocnik. Wszyscy czuwali nade mną filmujac każdy szczegół,a w międzyczasie pani redaktor zadawała mi różne pytania. Film był bardzo szczegółowy i nic nie zostało wycięte.Wersja skrócona ma być niedługo wyemitowana w naszej kablówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na youtube są filmy z porodów nastolatek, ale dosyć słabe, rutynowe i ogólnie beznadziejne. Zresztą sami zobaczcie. Tytuł filmiku to EMBARAZO ADOLESCENTE (22:52).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty chcesz "nadziejnego" zobaczyć w filmie z aktu fizjologicznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treiso
Filmik z porodu to bardzo dobry pomysł, ale muszą być spełnione następujące warunki. - Wiek podczas porodu to maksymalnie 25 lat,a najlepiej nastoletni - ładna sylwetka i twarz - poród naturalny z filmowaniem krocza - zamieszczenie takiego nagrania na youtube czy inną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co...ja to bym chciała mieć nagranie ze swojego porodu. Ale dla siebie, nie dla dziecka. Bo szczerze mowiac niewiele pamiętam z porodu i żałuję, bo wiele chwil i Emelki chi jakoś mi się zatarło w tym wszystkim - choć to dopiero rok. Chciałabym zobaczyć swój poród "z boku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×