Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkaaa chrzestnaaa

Chrzciny proszę o pomoc

Polecane posty

Gość matkaaa chrzestnaaa

Witajcie bardzo proszę Was o pomoc. Jestem matka chrzestna chciałbym coś kupić na chrzciny coś co się przyda nawet na kilka lat. Tylko nie wiem co. Ojciec Chrzestny wiem że juz kupił fotelik samochodowy który będzie służył od teraz do 12lat. A ja nie mamy pomysłu co kupić nie mam jeszcze swoich dzieci więc nie bardzo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lipa z tym fotelikiem, uważam, ze na chrzciny kupuje się pamiątkę, a nie cos co za kilka lat pójdzie na smietnik. Ja kupilam posrebrzana ciuchcie- skarbonke, ksiege bajek i dalam 300 zl. Poza tym mama prosiła o zakup tej chusteczki, ktora nakrywa się dziecko, zapomniałam nazwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoty Medalik/krzyżyk z łańcuszkiem. Coś, co później dziecko do Komunii będzie miało. Sama noszę taki medalik od... 38 lat ;) Syn od Chrzestnego dostał złoty krzyżyk z łańcuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa chrzestnaaa
Medalik/Krzyżyk biblię dla dzieci to napewno kupię i szatke i chciałam jeszcze coś dokupić do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może spytaj się rodziców co dokupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakim wieku dziecko. Może być leżaczek bujaczek, który potem zmienia się w fotelik, krzesełko do karmienia albo wózek parasolka- to się zawsze przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z biżuterii jeżeli dziewczynka to mogą to być kolczyki a jak chłopiec to może łańcuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz lepiej wloz pare stowek, nie kupuj lezaczkow itp- każdy ma inny gust, moja koleżanka kupowala wszystkie akcesoria w odważnych kolorach z aplikacjami dziecięcymi, a ja lubie tylko jasne kolory bez zbednych nadrukow, spokojne pasujące do wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa chrzestnaaaa
Sama juz nie wiem co bylam patrzyłam dziś za huśtawka która napewno i 5latek się po chuśta i do tego krzesełko do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że praktyczne prezenty mogą robić zwykli goście a chrzestni powinni postawić na pamiątki: srebrny smoczek z grawerem, złoty medalik lub krzyżyk, piękne wydanie Biblii z dedykacją itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice chrzestni powinni dac coś z biżuterii albo kolczyki albo łańcuszek oraz pamiątke chrztu świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa chrzestnaaa
Może najlepiej dam pieniądze i niech rodzice kupić co będą uważać:) ja kupię do tego medalik i biblię i będzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zamiast pieniedzy to karte podarunkowa np. do SMYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła coś takiego http://lanotti.com {iękna pamiątka i dziecko może sie do niego modlić w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te obrazki są piękne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa chrzestnaaa
Ja to na nic nie mogę się zdecydować :-/ bo nawet na szatke nie wiem która wszystkie takie piękne że ciężko wybrać:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej spytać się rodziców dziecka ? Mi akurat smoczki,łyżeczki itd się nie podobają . Taka d/u/p/e/r/e/l/a - która zajmuję miejsce. A biżuterię jak już to bym prędzej kupiła na komunię - po co niemowlakowi kolczyki,łańcuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa chrzestnaaa
Może faktycznie zapytam rodziców dziecka i będzie po problemie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam matko chrzestna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszła...zapytała...i nie wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Chrystek
Najlepiej kupić jakiś naszyjnik, ja sama noszę biżuterię, którą dostałam na Chrzciny :) Jako mama szykująca dziecko na chrzciny polecałabym jednak jakiś upominek i kopertę, bo wyprawienie przyjęcia trochę kosztuje. Szukając miejsca na imprezę znalazłam portal www.ChrzcinyiKomunie.pl , polecam bardzo bo wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba skakać po stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup tableta albo kłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×