Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabinkowaaa

CIĄŻA BADANIA CENA ?

Polecane posty

Gość Sabinkowaaa

Dziewczyny chodze prywatnie do ginekologa bo zbyt dlugo nak ase trzeba czekac a ja nie moge iz mam jeszcze torbiela dosc duzego Dostalam skierowanie na badania coombs mocz morfologia usr glukoza powiedzcie mi ile sie za nie placi ? bo chodze prywatnie stad bede placic za badania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocz morfologia glukoza to jakies tam grosze, dosłownie po 3-4 zł. odczyn coombsa moze być droższy, ale też nie jakoś tragicznie, porównujac do innych powinien kosztowac coś koło 20zł max., ale to zalezy od laboratorium, bo tu ceny sobie laboratorium ustala samo. najlepiej zadzwonić i zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też iść do internisty i poprosić o skierowanie na badanie. Na wszystkie Ci nie wystawi, ale część kosztów Ci odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałabym , ze to grosze. Też chodze prywatnie do Lux medu do Lublina i tam koszt tych badań to : Mocz : 12 zł Morfologia: : 14 zł Glukoza: 9 zł Odczyn Coombsa: 35 zł wiec troche Ci sie nazbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Skarbek, to macie drogo bardzo... u nas jest sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
jak myslicie isc jutro jeszcze raz zeby mi przepisal skierowanie na kase czy olac to i zaplacic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhdnckas
u nas lekarze nie sa tacy skorzy do wypisywania skierowań do badan....jak miałam zapalenie pęcherza to nawet na badanie moczu nie chciał mi dac skierowania tylko od razu antybiotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodzę prywatnie do ginekologa i wole zaplacić za badania ( a zarabiam najnizsza w kraju) niż isc do lekarza i prosić o laskę zeby wyspisał skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
on powiedzial ze mi wypisze tylko ta skurwiala pielegniarka mnei wkurwila bo jej sie kartoteki mojej nie chcialo szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
wiecie co ale przekonalam sie dzis ze na kase jestes inaczej traktowana a prywatnie tez masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale przekonalam sie dzis ze na kase jestes inaczej traktowana a prywatnie tez masakra ;/ prywatnie jestem traktowana z szacunkiem a na nfz oleja cie i wizyta trwa niecałe 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
wiesz on powiedzial zebym przyszla i ze mi wypisze nakase to kurde przyszlam o 11 :20 juz a przyjmopwal od 12 i czekam jak glupia to wchodze a pielegniarka mi mowi ze ona mi dopiero za godzine znajdzie kartoteke i da lekarzowi i co wszystkie sobie poszly a ja musialam czekac bylam z dzieckiem jeszcze w koncu sie wkurwilam i wyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
wyszlam taka wkurwiona ze myslalam ze po drodze urodze he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
u mnie mocz 6zł morfologia 6 zł - a lekarz rodzinny raczej niechce dawać takich skierować u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
czyli mowicie bym zaplacila sama i nie pierdolila sie z nimi tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie internista
nie chce pzrepisywac na nfz badan :/ a morfologia kosztuje 12zl, mocz 7,50, glukoza 9, coobsa 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkowaaa
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7655
wczoraj za mocz 6zł, morfologia 12zł laboratoria Diagnostyka chodze tylko prywatnie przynajmniej mnie szanuja ale wszystko kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbgjj
a ja wam powiem co mi sie ostatnio przydarzyło, poszłam na kase chorych do ginekologa, bo zaczeliśmy się starać o dziecko i nie wychodzi pare miesięcy chciałam skierowanie na badania jakieś hormony, cytologie itp to pan doktor nawet mnie nie zbadał tylko wypisał mi receptę na tabletki anty na uregulowanie okresu, chociaż tłumaczyłam mu że mam regularny co 27 dni to nie słuchał to się wkurzyłam zostawiłam recepte i wyszłam. wole wydać te 100 zł za wizyte i być potraktowana jak czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7655
to tak jak ja...2 lata temu ide do gina na kase chorych i mowie ze chyba mam grzybice (bo objawy czytane z neta sie zgadzaja) na co on wogole nie badajac przepisal mi globulki i do widzenia :( nawet mnie nie zbadal co mam wiec skad mial to wiedziec debil....i chodze juz tylko prywatnie szczegolnie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×