Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pewien problem. Otóż zerwałem dziś z dziewczyną, a ta mi odpowiedziała, że jest w ciąży. Że rano wymiotuje, ma zawroty głowy, ma zwiększony apetyt i sika co 5 minut. Warto dodać, że te wszystkie objawy pokazały się w jeden dzień, a z tymi wymiotami jest tak, że je powstrzymuje póki rodzice z domu nie wyjdą. Z tego co pamiętam jak chciało mi się zwracać, to leciałem jak najszybciej do wc, bo tego się powstrzymać nie dało. Również wyczytałem, że wymioty następują zwykle 6-8 tygodni po zapłodnieniu. Cóż, nasz pierwszy raz był 3 tygodnie temu. Tak więc mam spore wątpliwości, czy mnie nie wkręca, albo sobie zwyczajnie sama wkręciła te objawy. Test wypadł negatywnie, ale z tego co mi wiadomo byłby wiarygodny dopiero za jakieś 2 tygodnie. Także no proszę o pomoc, czy te objawy i to wszystko, czy to się w ogóle trzyma kupy, i czy jest ryzyko, że jest w ciąży? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkreca cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym jakieś konkretniejsze informacje - dlaczego tak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tygodnie temu ja bzyknales i juz zostawiles?! Moze wkreca Cie z zemsty. Mdlosci w ciazy nie da sie zatrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowa kwestia. 3 tygodnie po stosunku nie jest w stanie stwierdzić że jest w ciąży a tymbardziej miej jakichkolwiek objawów typu mdłości, ucisk na pęcherz. I podstawowe pytanie - seks był z zabezpieczeniem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na początku z prezerwatywami, po jakimś tygodniu na tabletkach. Też mi się wydaje, że to z zemsty, co nie zmienia faktu że się boję i to bardzo. Jeśli mnie wkręca to dobrze - utwierdzi mnie to w przekonaniu, że dobrze zrobiłem zrywając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wkrecaj cie. Zaproponuj jej wizytę u lekarza jeśli się nie zgodzi to znaczy ze kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ciaza chlopie, test negatyw, mdloosci sa dopiero pozniej i te wszystkie objawuy o ktorych ona mowi sa w pozniejszych tygodniach, wiem bo mam 3 dzieci, wkreca cie jak nic, jak chcesz byc pewny to niech zrobi przy tobie bete hcg ta wychodzi juz 11 dni po, mi test sikany wyszedl 10 dni po jak byla ciaza wiec nie daj sie wkrecac, a swoja droga po co ja przeleciales i zostawiles teraz ona moze sie mscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do ginekologa umówiona jest na 19 lutego, ma jakiegoś tam swojego. Nie jestem typem faceta który przeleci i zostawi, ale jak kobieta na pierwszej randce seks proponuje, to czego innego się spodziewa. Chociaż tyle stresu teraz i wszystkiego; chyba mnie to nauczyło żeby z takich sytuacji nie korzystać, a seks uprawiać tylko z kimś, z kim dziecko byłoby szczęściem, a nie powodem dla którego miałem dziś nadzieję, że mnie jakiś samochód przejedzie. Tak czy inaczej dziękuję za pomoc :) Aha, i te 3 tygodnie temu to był ostatni dzień jej okresu, myślę, że warto by było to jeszcze dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia94
Nie masz się czym martwić, bo na pewno Cię wkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zaczęliście uprawiać seks po zakończeniu jej okresu i na początku w gumkach, a potem przeszliście na tabletki to akurat jest szansa że laska jest w ciąży po pierwsze: to już czas na jej kolejny okres więc jak go nie ma to może być w ciąży po drugie: skąd masz pewność, że ona w ogóle brała te tabletki po trzecie: seks był w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okres ma dostać w tym tygodniu, ale jeśli mnie wkręca, to mi zapewne o tym nie powie. A co do tabletek to widzieliśmy się codziennie i prawie zawsze brała je przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak swoją drogą, to jakieś 6 tygodni temu uprawiała ona seks z kim innym. Okres miała normalnie i w ogóle. Jeśli jest w ciąży, jest szansa że z nim? Hah, można by kiepski serial paradokumentalny nakręcić na podstawie tej historii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te baby mają w głowie...masakra, sama jestem kobietą ale coś takiego w życiu by mi nie przeszło przez myśl nawet... Kleszczy Cię na dzieciaka - potem Ci wkręci na 100% że poroniła...zażądaj że chcesz iść z nią do ginekologa i na usg :D jako ojciec dziecka masz prawo wejść do gabinetu ...nie daj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście, poroniła dziś. Zapewne takie to prawdziwe jak ta cała ciąża. Ehh... Mieć tylko nadzieję, że już nigdy na tak walniętą nie trafię ;) Dziękuję wszystkim za pomoc, naprawdę mnie uspokoiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×