Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samochodzik

Ciężarna kobieta Chrzestną ???

Polecane posty

Gość samochodzik

Jestem w 22 tyg ciąży , kuzynka poprosiła mnie żebym została chrzestną jej dziecka. Wiem że jest taki zabobon, że ciężarna nie powinna być chrzestną. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............l...............
mówmy o faktach. a nie zabobonach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jest taki zabobon , jednak moja koleżanka będąc w ciąży została matką chrzestną i nic się nie wydażyło. Zapytany o to ksiądz uśmiechnął się tylko i stwierdził że to głupi przesąd. Przecież kobieta w ciąży jest w stanie błogosławionym więc co złego mogłoby się stać i komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Może to i zabobon, ale... Moja mama będąc w ciąży z moim bratem też była chrzestną, chociaż nie chciała. I mój brat urodził się chory (niewydolność nerek). Pewnie nie to, że mama podawała dziecko do chrztu było tego przyczyną, ale ja sobie powiedziałam, że jak będe w ciąży to napewno nie będę chrzestną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodzik
No właśnie :-) moja inna kuzynka też będąc w ciąży była chrzestną i urodziła dziecko opóźnione w rozwoju..... jej synek ma1,5 roku i dopiero zaczął siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-m-a
nie wiem jaka jest prawda ale ludzie w to wierzą. mówią że kobieta w ciazy przekazuje tzw szczescie jednemu z dzieci, i znam kilka przypadków gdzie jedno ma szczescia w zyciu wiele a drugie natrafia na przeszkody i mogłabym uwierzyc że to przypadek ale to są ludzie zupełnie z róznych środowisk. czasem warto zaufać ludowej mądrości i posłuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabrielllla
Ja będąc w 4 tyg.ciąz podawałam dzieciaczka do chrztu, a żeby jeszcze było ciekawiej to mój maż podawał je zemna (jako ojciec chrzestny)!!! a to juz kolejny zabobon,że pary nie powinny podawac do chrztu jednego dziecka bo nie bedo mieli własnych dzieci!!!! Moja córeczka urodziła się zdrowa jak rydzzzz :) nic się nie wydarzyło.Uważam,że to kwestia podejścia i to jest Twoja osobista decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe XXI wiek,a wy takie głupoty wypisujecie ja właśnie poprosiłam o trzymanie do chrztu swoją szwagierkę,która jest w ciąży i to samo usłyszałam.Ona nawet zadzwoniła do ksiedza,zeby o to zapytac i ksiadz powiedział,ze takim bzdurom nie nalezy wierzyc. To tak samo jak czarny kot przebiegnie komus droge....a co ten kot winny,ze jest czarny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
ja też jestem w ciąż i niedługo mam zostać chrzesną, też słyszalam o tym zobobonie ale nie zamierzam sie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×