Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co lepsze dla 3 latka szczeniaczek czy kociątko

Polecane posty

Gość gość

W sobotę idę na urodziny dziecka mojego partnera i to dziecko maży o zwierzaczku i mówiło mi to. WIęc chciałabym mu podarować albo kociątko albo szczeniaczka. Co lepsze? Mój partner mowi że ma na to wyj****e więc tu musze sie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówiły coś na ten temat osoby, z którymi to dziecko mieszka? Ja np. nie toleruję zwierząt w domu i nie życzyłabym sobie takiego prezentu więc najlepiej spytać matki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze kociątko, ale pluszowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie,najpierw zapytaj matki dziecka czy w ogóle życzy sobie zwierząt w domu. 3-latek nie jest odpowiedzialny i dla niego to bardziej taka maskotka do przytulania, nie dotrze do niego,że to duży obowiązek,a istnieje spore ryzyko,że szybko mu się znudzi. Swoją drogą,twój partner świetny - ma wyjebane? To rzeczywiście wspaniała,ojcowska postawa, godna naśladowania. :/ Co to za facet w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? Kupisz prawdziwe zwierzę, którym będzie zajmował się rodzic bez konsultacji z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uzyskasz zgodę, aby taki prezent sprawić, to zdecydowanie doradzam szczeniaka - z doświadczenia mogę powiedzieć że po pierwsze łatwiej się nim zaopiekować - można wyprowadzić na spacer na smyczy i jest wielka frajda, a z kotkiem nie bardzo :D Po drugie kotki podczas zabawy mogą zadrapać dziecko - szczeniaki nie mają tak ostrych pazurków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzę to nie zabawka. 3latek jest zdecydowanie za mały na kot lub psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla trzylatka to tylko tamagotchi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Uwazasz ze 3latek zdaje sobie sprawe z odpowiedzialnosci opiekowania sie zwierzakiem?? Mysl troche. Najwyzej pluszaka mozesz mu kupic a nie zywe zwierze. I popraw ortografie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzątko pluszowe malec będzie z nim spał całował.Na źywe dziecko jest za małe potem jest problem z wyrzucaniem zwierząt. Do źywego zwierzątka to i dorosły musi być dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama _zosi
Szczerze to z 2 wybrała bym kota ale moim zdaniem najbezpieczniej jest kupić rybkę w akwarium ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm najpierw przemyśl to, czy w ogóle ktoś będzie się tym zwierzątkiem opiekował;) bo jak dasz pieska czy kotka a potem wyląduje on na ulicy to..., lepiej chyba jakaś zabawka, na taką odpowiedzialność powinni się poddać opiekunowie, a nie, że partner ma wy*ebke na to, jak powiedziałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner ma wyj/ebke, ty tez bezmyslna, rany boskie co za przyklad dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje tobie partnera a dziecku ojca. Co do tematu to owszem kup psa lub kota ale takiego interaktywnego na smyczy. Nie można kogos uszczęśliwiac ( tu mam na mysli opiekunow dziecka)na siłę zywym zwierzakiem. Chcieliby to sami by kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, nie wierzę są ludzie głupi do tego stopnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko planujesz dzieci z tym twoim palantem, przepraszam partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×