Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem kobietą

Co zrobić???

Polecane posty

Gość jestem kobietą

co zrobić aby nie mieć nigdy dzieic?? jestem kobietą i świadomie stawiam na karierę i nauke - nie interesuje mnie niańczenie dziecka - i prosze niech nikt mnie nie obraża - ja was tez nie obrażam - szanuje wasze podejście kazdy ma przeciez swoje. Ale to wy najlepiej wiecie co przeszkadza w zajściu w ciążę, co przyczynia się do problemów z nią dlatego was pytam - co moge robic aby nie zajść w ciążę - oczywiściestosuje antykoncepcję ale i to moze zawieść. Nie chce poddawać się sterylizacji bo w Polsce to nie możliwe. Więc pytam was - co szkodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia mazia
nie wiem moja droga. Szkodzi napewno picie malin chyba - tak tu mówią - i farbowanie włosów, ogólnie dbanie o siebie szkodzi - zeby zajść w ciąże trzeba być pasztetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno tak
napewno zajściu w ciąże niesprzyja -ambicja -posiadanie inteligencji i mózgu:-P -myślenie -atrakcyjny wygląd i dbanie o siebie -czucie się docenionym -poczucie ze jest się czymś więcej niż tylko blazą do rozprucia - poczucie godności - nie lubienie pokazywania swoich narządów całemu światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie
po ostatnia wypowiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpis powyżej
100% racji dobrze to ujęte :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer_wera
tak jasne kobiety posiadające dzieci to głupie , bez ambicji, bez mózgu, pasztety, nie doceniane tak? czyli wasze matki !!!! Ale jesteście głupie az do bólu ! Kobiety które posiadają dzieci są kimś wiecej niz Wy bo to one mają mózgi nie wy! współczuje wam starości - wtedy bedziecie pasztetami bez bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wer_wera
przecież te dziewczyny nabijają się z autorki postu.... do autorki - ty, inteligentna, oczytana wysoko kształcona i nie wiesz, co zrobić, żeby nie mieć dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Ci się nie dziwię. Ja też nie chcę mieć dzieci. Nie odczuwam i nie odczuwałam nigdy czegoś takiego, jak instynkt macierzyński, nie lubię małych dzieci, nie biorę ich na kolana i nie bawię się z nimi. Mam 27 lat, wykształcenie średnie, średnio płatną pracę, dwupokojowe mieszkanie, fajnego chłopaka, który ma już dziecko, czego chcieć więcej? Dziecko nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer_wera
jasne, racja wybaczcie łeb mi dzis rozsadza wiec mało dociera do mnie :-( hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×