Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moje dziecko zyje

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moj problem Polega na tym ze dwa tygodnie temu dostalam bolow brzucha i krwawienia. Bylam wtedy w 7 tygodniu ciazy. Pojechalam na pogotowie (mieszkam w Anglii) gdzie zrobili usg stwierdzili bicibicie serduszka i wszystko bylo wporzadku. 4 dni po tym wszystkim mialam lot do polski stwierdzilam ze polce i zbadam sie jeszcze w Polsce. Na moje nieszczescie pani ginekolog po zrobieniu usg (5 dni po krwawieniu ) stwierdzila pusty splaszczony pecherzyk ciazowy. Oczywiscie nie zgodzilam sie z diagnoza gdyz wiem ze dziecka nie poronilam pozatym jesli tak by sie stalo pecherzyk tez bym poronila. Nastepnego dnia udalam sie do szpitala na badania gdzie 2 lekarzy nie moglo okreslic mojej ciazy. Znalezli pecherzyk (juz okragly) jednak usg bylo strasznie nie wyrazne. Po ich dlugich spekulacjach doszli do wniosku ze ciaza obumarla w 6 tygodniu. Z ta diagnoza tez sie nie zgodzilam bo widzialam zywy zarodek w 7 tygodniu i 2 dniu. Co jest przyczyna tak roznych stwierdzen i zdjec usg? Dodam ze nie poddalam sie jeszcze zabiegowi. Mam umowione usg na czwartek w Anglii. Czy jest nadzieja ze lekarze sie pomylili i moje dziecko zyje? Dodam ze mam objawy ciazy dalej. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob bete to ci sie wiele wyjasni bo tak trudno oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co to obumarcie płodu a poronienie samoistne bo mylisz to.ja na usg widziałam puste jajo na poprzednim zarodek, po obumarciu wody się wchłaniają i usg może nie uchwycić dziecka. Miałaś tzw poronienie zatrzymane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że zarodek był w 7 tygodniu ale niestety obumarł i sie zmniejszył bo jest wchłaniany. Taka natura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ciążę obumarłą w 6 tygodniu w pierwszej mojej ciąży. Zarodek się zmniejsza, ale nie tak szybko, żeby po dwóch tygodniach nie było go widać wcale na usg. Zrób B HCG to najlepsze co można poradzić. I życzę Ci żeby ładnie rosło. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jakoś wysechl w prawie 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty juz dawno o tym pisałaś na kafe i jeszcze nic z tym nie zrobiłaś???? Nie zgadzasz się z diagnozami lekarzy a szukasz odpowiedzi na forum wśród zwykłych ludzi? Normalna to ty nie jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poronieniu beta odrazu nie spada w Anglii robią betę ? bo trzeba robić 2 razy by sprawdzić przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7. tydzień to nie dziecko, dziewczyno, tylko zarodek/wczesna ciąża. Miejże litość nad kobietami, które poroniły wczesne ciąże, co się bardzo często zdarza, nie nazywając tego dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej co ty autyzm masz ze tak dosłownie wszystko odbierasz i trzeba ci dokładnie wg książek pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla każdej matki ciąża=dziecko ja nie mówiłam ze straciłam zarodek tylko ciążę lub dziecko ty miej litość i nie czepiaj się słówek co ty lekarz bez uczuć ciążę nazywasz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz po tym co piszesz widać jak traktujesz swoje dziecko zarodek czy "to" i jakiego słownictwa używasz w domu skoro tak lekko o tym piszesz a potem taka patologia w przedszkolach i szkołach uczy takiego słownictwa tych dobrze wychowanych. Amen marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×