Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry termometr bezdotykowy. Polecicie coś?

Polecane posty

Gość gość

Mam jakiś z apteki, kosztował 140zł ale to nieporozumienie - mierzy niedokładnie, co minutę inny pomiar i to tak skrajny, że ręce opadają. A w rankingach - czołówka, śmiech na sali. Polećcie coś, błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczałam od szwagierki jeden, niby właśnie taki z górnej półki, i też się nie zgadzał. Weryfikowałam termometrem rtęciowym, pomiary różniły się o ponad 1 st zazwyczaj, w obie strony. A dla matki która chce sprawdzić czy po podaniu leku temp. spadła, to istotne. To samo w szpitalu jak maly był na obserwacji, jeszcze przy normalnej temp- ok, u dzieci z gorączką cuda na kiju wychodziły. Przerzuciłam się na galowy, bo rtęciowy miałam uszkodzony już, fakt że trzeba mierzyć ok. 5 min gorączkę ale mały nie robił problemów, brałam go na kolana, przytulałam i coś śpiewałam albo czytałam, a miałam pewność że odczyt będzie bezbłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "galowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometry galowe działają tak jak termometry rtęciowe, i wyglądają mniej więcej tak samo, szklana rurka, w środku skala i płyn (gal właśnie pewnie z czymś zmieszany, nie znam się). Właściwości związków chem. nie oszukasz, jeśli zmienia objętość w określonej temperaturze to zawsze będzie działał tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beati
Zobacz sobie na aptekaprima24.pl ja tam kupiłam termometr, jest taki fajny, zielony i dobrze mierzy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pani w naszej osiedlowej aptece http://aptekaswbarbary.pl/ doradziła całkiem niezły i to wcale nie jakiegoś wiodącego producenta. Mamy go od dłuższego czasu i dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosmax. Mamy go ponad 2 lata i zawsze się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr niezbędny jest przy każdym przeziębieniu u nas. My mamy taki termometr http://haxe.pl/component/ssproducts/product/2 721-bezdotykowy-termometr-na-podczerwien.html. Uwielbiam go, szybki dokładny pomiar robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też mierzy bezproblemowo BabyTemp wyniki są autentyczne natychmiastowe, wszystko działa tak jak powinno i jak to jest wypisane w instrukcji. Termometr wygodny w całym ustawieniu pomiaru – można szybko zmienić funkcje na temperaturę otoczenia czy obiektu bo też takie rzeczy mierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno NonContact daje duże poczucie bezpieczeństwa a jak ma się dziecko to człowiek o bezpieczeństwo dba bardziej niż kiedykolwiek wczesniej....sam to widzę po sobie choćby jak zaczałem jeździć autem...już rzadko kiedy w ogóle 5 bieg wbijam odkąd mam dziecko na pokładzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki

Polecam zobaczyć termometr od Geratherm. Bardzo fajny, wygodny w obsłudze, szybko robi pomiary. Przy dzieciach, ten model dobrze się sprawdzi. Będzie idealnym rozwiązaniem. Mogę dodać, żę jest urzywany przez lekarzy i pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Polecam Beurer FT90. Mam go od 4 lat, mierzy dokładnie i powtarzalnie. Mam jeszcze taki termometr z apteki za 90 zł, który kupiłam na wyjeździe, ale niestety każdy pomiar daje inny rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×