Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dodatkowe becikowe

Polecane posty

Gość gość

mamy czy któraś z Was skorzystała z dodatkowego becikowego ? chodzi mi o ten dodatkowy 1000 . mozecie mi powiedziec jakie trzeba spelniac warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc biedym,zdaje się nie mozna przekraczac 357 zł/cżłonka rodziny ale moge się mylic co do dokladnosci kwoty,musialabys sprawdzic na stronie swojego mopsu, i sklada się ten wniosek razem z wnioskiem o becikowe i zas. rodzinny a to wogle nie ejst becikowe tylko nazywa się fachowo dodatek z tytułu urodzenia dziecka (nie mylic z becikowym( becikowe nalzey sie kazdemu niezaleznie od dochodow a ten dodatek tylko dla biednych,zrestza jak wypełniasz papiery i rodzinne itd to tam masz taką rybryczkę o ten dodatek i trzeba wstawic haczyk albo ptaszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za informacje;) doczytałam , że dochód nie może przekroczyć 504 zł na osobę muszę się dowiedzieć osobiście jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skladasz wniosek ktory dostajesz razem z wnioskiem o becikowe i rodzinne i zaznaczasz ta opcję dodatek z tyt ur.dziecka, wypełniasz co tam obowiazkowe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz tylko wtedy jeśli masz przyznany zasiłek rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja składałam o becikowe i babka pózniej dzwoniła , że przysługuje rodzinne i dodatek 1000 zł na dziecko . Jest więcej , niecałe 600 zł , chyba 570 zł . Musiałam tylko się podpisać pod wnioskiem , wszystkie papiery już mieli jak składałam wniosek o becikowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×