Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółte zęby  nie są cool

Dziewczyny ile placicie za wybielenie

Polecane posty

Gość żółte zęby  nie są cool

Zębów lampą beyond? Cena i konkretne miasto proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie paski wybielakace. Ja uzywam od lat i super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tez tak sie slinicie przy paskach wybielajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak reagija zeby na te paski, sa nadwrazliwe potem? Bo właśnie sie zastanawiam czy wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakupialam te rozpuszczalne w rossmanie. zeby nie bolaly ale bardzo mocno sie slinie. i paski sie szybko rozpuszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 km od katowic. Place 750 zl + piaskowanie 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoje zęby wybielam takim proszkiem white action. nakłada się na pastę i normalnie myje. Nie niszy szkliwa i to jest ważne przy wybielaniu. Paski miałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie paski spowodowały zapalenie dziąseł, w życiu bym ich już nie użyła, dentysta mówi że co chwile ma ludzi z zapaleniem po używaniu pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę w Kołobrzegu do kliniki Dental Center Z3, ostatnio za wybielanie zapłaciłam 800 złotych. Ale mi taka cena pasuje, bo chodzę na ten zabieg tylko raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierzam się do wybielania zebów, mam brzydki osad na zębach i są żółte, przeszukuje fora w celu pozyskania informacji o opiniach i cenach akich zabiegów. Natknąlem się na gabinet http://www.piekny-usmiech.pl/ i po przejrzeniu sądze ze mają bardzo konkurencyjne ceny. Czy ktoś korzystał z ich usług? Z tego co się orietuje wybielanie polega na nałożenie specjalnego żelu i się naświetla i jest bezbolesne. Podzielcie się swoimi opiniami, bo chcemy się wybrać z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te piaskownie jest koniecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak piaskowanie jest konieczne, ja równiez płaciłam 750+150 piaskowanie. Generalnie mam smietankowe zeby:-/ po wybieleniu efekt jest spoko ale nie na mega długo, zwłaszcza jak sie pije kawe itp. W kazdym badz razie, podobno nigdy nie wrócą do swojego zołtego koloru sprzed wybielania. Apropos, zeby staja sie mega wrazliwe i czesto po wybielaniu jest taki ból ze nie idzie zniesc.... takze tableki przeciwbolowe idą w ruch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za żel do nakładkowego wybielanie płacę 149zł,wybielam tak na 2-3msc,nie miałam nigdy żadnej nadrwrażliwości,może to dlatego że stosuję żel dr martin schwarz home comfort,polecam wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów- http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo utrzymuje się ból zębów po wybielaniu? Rozumiem, że chodzi o reakcje na zimno lub gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×