Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwne zachowanie mojego meza

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o nasza wspolna znajoma,spotykamy sie z nia raz w mcu,a on sie zachowuje dziwnie w jej obecnosci raz zadzwonila do niego(nawet nie wiedzialam,ze sie wymienili nr) a ja akurat bylam obok,to zaczerwienil sie jak uczniak,odbierajac i slyszac jej glos w tel nie ma jej wpisanej po imieniu,a jedynie pierwsza litera wydalo mi sie to podejrzane wszystko wiec powiedzialam,zeby zerwac kontakty z nia to sie strasznie oburzyl i powiedzial ze jestem zazdrosnica kontaktu oczywiscie nie zerwal i po tej naszej rozmowie wymienili sie nr jestem wkurzona juz,bo nie lubie byc oszukiwana a tu mi cos bardzo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo raczej!! sprawdz mu tel i sie dowiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czmeu sie z nnią spotykacie raz w miesiacu? kim ona jest dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon sprawdzilam,choc bardzo niechetnie-nie lubie robic takich rzeczy,ale moja ciekawosc zwyciezyla i stad wiem ze nie ma jej nr wpisanego po imieniu tylko sama pierwsza litera czyli juz ukrywa tutaj nie moge napisac wiecej szczegolow,bo boje sie,ze zostaniemy rozpoznani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro nie mozesz odpowiedziec na takie pytania ktore mogły by naprowadzic nas na odpowiednie rady dla ciebie to my juz nic nie mozemy ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze,ze z racji jej zawodu spotykamy sie,nie sa wtedy sami i jeszcze nie byli ale skoro juz sie tak po cichu nr wymienili,to pewnie cos sie szykuje,inaczej normalnie wpisalby ten nr w tel,ona ma,hm,niespotykane imie wiec wiem napewno ze nie ma jej w ksiazce tel, teraz sie nie odzywam do niego,skoro woli sie klocic ze mna niz zerwac tamten kontakt siedze,mysle i zaczynam sie nakrecac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smsow nie pisza,wiem,bo on nie lubi pisac,nawet do mnie nie pisze,woli dzwonic wiec z tel sie niczego nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie swieci,moze dopiero rozkreca,ja tam bym zadala zerwania znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakiej sieci macie telefony. W większości przypadków można sprawdzić historię rozmów poprzez stronę www danej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W plusie,ja abonament,on ma na karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce wrażeń to nie upilnujesz a jak trzeba kogoś pilnować to po co taki ktoś,desperadka jak większość bab ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealny mężuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mu się, to pewne. Może nawet przeżywa fascynację. Ale nie oznacza to, że posunie się do zdrady. Nie zachowuj się podejrzliwe, nie szpieguj go i nie zakazuj spotkań, bo wtedy może będzie chciał Ci nawet nieświadomie zrobić na przekór. Mężczyźni są jak dzieci ;) a jak tam z seksem u Was ? Może przyda się jakieś odświeżenie, trochę pikanterii. Spróbuj go też czymś zaintrygować, nie bądź nudną matką-polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się święci. A może zrób taki wybieg. Kup kartę do telefonu i napisz do niej smsa w stylu: "Do dla Ciebie ten nowy nr. Nie dzwoń, pisz". I tu podpisz inicjałem imienia Twojego męża. Może rybka złapie haczyk i dowiesz się czegoś. Moim zdaniem on także jej wpadł w oko, skoro za Twoimi plecami wymienili się nr tel. Trzeba to uciąć i to szybko. A wiesz coś o niej?Pewnie samotna, ładna, bezdzietna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma faceta i dzieci jestem ladniejsza od niej,mam kobiece ksztalty,-to nie jest moja opinia,a znajomych,ona taka chuda jak zapalka a seks zawsze byl dobry,lubie i nie odmawiam raczej wydaje mi sie,ze sie zauroczyl nia,podoba mu sie,ona taka rozgadana,wesola(czasem wydaje mi sie,ze troche na sile -wiecie,jakby ta wesolosc udawala),ja zawsze spokojna i raczej powazna,choc nie naburmuszona i ponura to,ze on nie chce urwac kontaktow z nia ,to mnie zastanawia ona moze nawet nie chce jego jako jego-a jest typem ktory lubi adoracje facetow,a moj mysli,ze jest wyjatkowy dla niej...ona tak do wszystkich a on tego nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wyzej miał racje po co taki mezus skoro musisz go szpiegowac? teraz to juz zawsze nie bedziesz miala zaufania czy jest sens takiego zwiazku? czy to nie tak ze ludzie powinni sobie ufac? kochac? szanowac? byc dla siebie przyjaciolmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×