Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile gotowki nad morze

Polecane posty

Gość gość

Jade sama z corka 11 lat i pol roczna. Nocleg oplacony. Paliwa nie licze. Czy 1100zl starczy nam na 8 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Pewnie,że starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie i co będziecie jesc itd My byliśmy na 5 nocy, noclegi 800 zł, opłata klimatyczna 25, paliwo 150, i 1000 straciliśmy tam, nie oszczedzalismy jakos strasznie ale też nie szalelismy. Maz, ja, 4 l i 1,5 roku. W domu jedlismy tylko śniadania. Obiad dla jednej osoby 15-30 zł, frytki ok 5, zupa ok 6-7, gofry 10 zł, lody ok 5-10 zł, wesołe miasteczko 8-15 zł za jedna rzecz, jakieś p*****ly dla dzieci na plażę od 10, zapiekanka 10, jakieś kebaby ok 10-15 zł, pizza mniej więcej jak wszędzie, hot dog przy plaży 5, kibelek 2 takie mniej wiecej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 8 dni 1100 zł, to ja na 5 dni straciłam 1500 zł we dwoje też bez noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzień temu wróciłam z mężem i 2 dzieci z Gdańska. Byliśmy 6 dni. Poszło nam ponad dwa tysiące. Śniadania mieliśmy w hotelu wiec nie płacilismy dodatkowo bo były w cenie noclegu. Tyle że ja jadąc na wakacje nie oglądam każdej złotówki, kupujemy to na co mamy ochotę bo w końcu pracuje się po to by Chociaż na urlopie pozwolić sobie na jakieś przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak się będziesz rządzić, ale musisz liczyć ze na obiad stowa idzie jak nic każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież można samemu robić zakupy i gotować, ja nie wiem mi to szkoda tak kasę wydawac codziennie na obiady gdzieś. Wole tak się zorganizowac, i takie miejsce wybrać, żeby można było samemu coś upichćić. A jak się jedzie samochodem to nawet można sobie zrobić zapas weków i odgrzewać. W tych restauracjach podają jakieś stare ryby, ogólnie wszystkie potrawy są robione na szybko żadne to rarytasy, domowy obiad sto razy lepszy nie rozumiem po co płacić za coś takiefgo tak kosmiczne sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam z dziećmi na 3 dni w Zakopanem i wydałam prawie 1500 bez noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w Dźwirzynie i szło nam na dzień (2 dorosłych i syn 7 lat) 50-100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.24 Ja i myślę że większość, na wakacje jedzie po to, żeby odpocząć, a nie gotować, zmywać i jeść weki. Restauracje trzeba wybrać sprawdzoną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nie wyobrażam stać przy garach na wakacjach, nie cierpię gotować, ale szczerze powiem ze po tych 6 dniach zjadlabym coś domowego ;) tak ogólnie 150-200 zł na dzień trzeba liczyć ale 1100 na 8 dni spokojnie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołobrzeżanka
Wystarczy.Sniadania i kolecje możecie zrobić sami.Obiad na stołowce ok 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej starczy, mysle ze to taka rozsadna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/bartczakoweserduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frytki? zupa? na serio teraz rozumiem dlaczego tyle tematow o odchudzaniu penwie polacy sie nie potrafia odzywiac normalnie a no pewnie jak masz zamiar zrec ziemniaki chleb i zupy w barze mlecznym to ci 1100 wystraczy 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja jadę na tygodniowe wakacje z moim chłopakiem nad morze to on bierze ze sobą 10.000 zł i czasem nam to wystarczy a czasem ja muszę dorzucić kilka stówek. I nie szalejemy specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z 2 letnim synem 5 dni, wyszło ok 3000 w sumie (w tym nocleg 800), bez szaleństw, ale wiadomo każdy posiłek z napojem to co najmniej ok 100 zł, lody, gofry, piwko (za 8-10 zł szt.)zakupy na śniadanie, noclegi, zawsze4 czegoś zapomnę z kosmetyków, jakieś zabawki, itp... ale to zależy jak się żyje, jak będziecie jeść kanapki to wam starczy mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam jechać na wczasy i gotować, to pierdolę, wolę zostać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×