Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile przytylyscie w ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja jestem w 6 mcu, przytylam juz 12 kg a tak na prawdę to tylko brzuch mi trochę widać. Reszta jest tak jak była. Gdzie się te 12 kg podzialo? Brzuch chyba tyle nie waży? Ile jeszcze mogę przytyć do końca ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 18. Zeszło 10, 8 to tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10kg, po porodzie ubylo 14 wygladalam jak trup, teraz mie przybylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milion kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam 15-16 kg a 8 spadło reszta została i nie mogę się tego pozbyć chociaż nie jem bo nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej-nie jesz bo nie masz kiedy-zeby schudnąć trzeba jesc. Rozjechałas sobie metabolizm wiec organizm broni sie tym ze odkłada wszysto co sie da. Zacznij jesc regularnie i zobaczysz ze waga zacznie spadać bo spacery z dzieckiem duzo dają aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obydwu ciążach po 13kg, bez niczego wszystko zeszło. A żałuje bo jestem za chuda, zle sie z tym czuje a przytyć nie udaje mi sie.. przy 172 cm wazę 54kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 9 miesiącu i mam 11 kg na plusie. Ale chciałam przytyć max. 10 więc nie jestem zadowolona. W pierwszej ciąży utyłam 13 kg, z czego zostały mi 3 kg, co zrzuciłam po porodzie w jakieś 2 miesiące. Ja startowałam z wagą na pograniczu nadwagi, tzn. wg BMI miałam maksymalną wagę do wzrostu, więc w ciąży bardzo uważałam na tycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej 25 kg, w drugiej 16. Po pierwszym dziecku zrzucilam w ciagu pol roku, po drugim potrzebowalam 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej az 24kg,ale wrocilam do swojej wagi w 3miesiace. Duza czesc z tej wagi to niestety zatrzymana woda w nadmiarze. Teraz 5miesiac i 6kg jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam u ginekologa ostatnio to dostalam opieprz,ze az 6kg. Radzila odstawic oczywiscie slodycze calkiem, biale pieczywo i owoce po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciążach po 25 kg. po każdej wracałam do wagi wyjściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przy 172 cm wazę 54kg." Po menopauzie pewnie przytyjesz, to na razie ciesz sie szczuploscia. Wiele tych z nadwaga z checia by Twoja przyjely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-7, startowalam z dużej wagi i po porodzie ważyłam mniej niż przed ciąża, przez jakiś miesiąc spadło do 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:10, Pocieszylas mnie:) Ja 37 tydz i 4 kg na plusie, ale też właśnie startowałam z dużą wagą, bo przywalilam po odchudzaniu, jojo;) Liczę, że po porodzie będzie mniej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej 26 kg w drugiej 26 kg:-) waga startowa w obydwu przypadkach 60kg. Do swojej wagi wracałam w pierwszej ciąży rok a w drugiej 4mesiące. Teraz jestem w trzeciej zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 9 kg. Teraz jestem w 29 tygodniu ciąży i przytyłam niecałe 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×