Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egz28

inseminacja

Polecane posty

Gość egz28

Dziewczyny,czy ktoras z Was robila inseminacje??Ja jestem przerazona,bo dowiedzialam sie wczoraj,ze niestety moze mnie to czekac,poniewaz test PCT wykazal brak ruchliwosci plemnikow meza,bardzo sie boje,ze bede miala problem z posiadanem ukochanego dzidziusia.Nie robilam jeszce zadnych dodatkowych badan,tylko hormony(bo mam problem z tarczyca),przeplakalam pol nocy jak sie dowiedzialam ,ze naturalnie w ciaze nie zajdeProsze napiszcie,jak duze sa szanse na posiadanie dziecka po inseminacjach,jak dlugo trzeba czekac,czy po pierwszej sie udaje?I gdzie w Gdansku najlpiej sie leczyc,ja mysle o Invicie..Prosze o jakiekolwiek informacje w tej sprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladalas juz taki topik
!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego??? przeszkadz Ci?? nie wchodz, nie pisz... ja tez bym sie chętnie na ten temat coś dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz28
Owszem,zakladalam ale na innym forum i poradzony mi zajrzec tutaj,nie widze zadnego problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafrazka
po pierwsze nie trac nigdy wiary... to ze lekarz stawia taka a nie inna diagnoze, nie oznacza, ze nie zajdziesz naturalnie w ciaze.... nie takie historie zna ludzkosc... co do samej inseminacji to ze slyszenia wiem, ze wiele kobiet mialo kilka bezskutecznych prob... to tak jak z in vitro... nie zawsze sie od razu udaje... ja bym jednak probowala naturalnie za wszelkacene, te wszelkie farmaceutyki i zabiegi to nabijanie kabzyfirmom farm. lekarzom itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
20:51 aga1979 http://starania.webd.pl/index.php Skopiuj sobie ten link. Jest to forum tylko dla kobiet starajacych sie o potomstwo. Mozesz tam zadac pytanie specjaliscie. Jest tez odrebny dzial dla kobiet, ktore mialy juz inseminacje, badz planuja. Mysle, ze tam sie wiecej dowiesz niz tu. Zycze szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz28
Dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×