Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poradzić sobie z przebarwieniami na twarzy?

Polecane posty

Gość gość

Macie jakies rady,dobre kremy czy maski? W tej chwili chronie twarz filtrem 50,nawet krem koloryzujacy mam z takim filtrem.Robie w domu serie zabiegow kwasem aha 35proc. Unikam slonca i blokuje jego dostep ta podwojna dawka kremu z filtrem 50.Mam 36lat i zauwazylam ze po wakacjach nad morzem zrobily sie plamy z boku twarzy troche na policzkach.Postarza to bardzo.Wiem ze zabiegi kwasem nslezy robic jesienia ale ja na to juz patrzec nie moge a stosuje wszedzie ten filtr wiec mam nadz sprawy nie pogorsze.Nie wiem jakie kremy np na noc pomoga...Slyszalam w tv o tabletkach chyba Labotec na przebarwienia.Czy warto je kupic? Bylabym wdzieczna za rady A w tym rziale bo wiem ze wiele kobiet matek ma ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ale wina akurat u mnie hormonów ciążowych. Kupiłam a aptece krem (prawie 40 zł) i jakoś nie chce działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A aplikujesz filtr w odpowiedniej ilości i ponawiasz aplikację odpowiednio często? Z kwasów bardzo dobrze działa azelainowy w formie pilingów na glikolu i jego pochodna azeloglicyna (stosowana na co dzień). Jedno i drugie bardzo łagodne, skóra się nie łuszczy, nie podrażnia (super nawet dla naczynkowców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 7:45 a mozesz podac konkretna nazwe preparatu/kremu i gdzie oraz mniej wiecej za ile go sie kupi? Krem aplikuje po prysznicu-najpierw specjalny z Bielendy dla osob po zabiegach czy z bielactwem z filtrem 50.Pi jakims czasie nakladam krem koloryzujacy z Ziaji z filtrem 50.Potem nie nakladam juz nic oprocz pudru sypkiego mineralnego z loreala ale to juz w min.ilosci.Na sloncu przebywam niewiele w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciazy mialam straszne przebaewienia, pomoglo przemywanie tonikiem bodajze soraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem aplikuje po prysznicu-najpierw specjalny z Bielendy dla osob po zabiegach czy z bielactwem z filtrem 50.Pi jakims czasie nakladam krem koloryzujacy z Ziaji z filtrem 50.Potem nie nakladam juz nic oprocz pudru sypkiego mineralnego z loreala ale to juz w min.ilosci. x To wszystko na ten upał? Wow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 cudowny komentarz.Na miare debila z kafe. Autorka potrzebuje konkretów, a nie takiego głupawego ironizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy już doczytasz, że w tych filtrach jest mnóstwo metali powodujących raka a i tak w kwestii ochrony przed plamami można ten szajs o du/pę potłuc, bo nie działają w ogóle, przerzucisz się na tonik z natki pietruszki itp. , nawet jeśli efekty nie są tak spektakularne. Mi to zajęło kilka lat. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź kosmetyczkę. Poradź się. Złuszczanie profesjonalne plus zabiegi z wit. C. Zakup też sera i kremy z wit.c. Ułóż wraz z kosmetyczną plan zabiegów na te przebarwienia i plan pielęgnacji w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz wydać majątku na kremy, maseczki, które i tak nie będą działać to lepiej zainwestuj w dobry zabieg u dermatologa. Mi pomogła mezoterapia iniekcyjna w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki. Miałam przebarwienia po trądziku, więc wiem jak trudno się ich pozbyć. Nie warto wierzyć reklamom, pseudo cudownym produktom Zaufajcie medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Miałam takie plamy na twarzy (na kościach policzkowych) Udałam się do dermatologa, zapłaciłam jak za woły (nie pamiętam kilka lat wstecz, coś ponad 2 tys) Takie dwa kremy, jeden nałożyła kosmetyczka, zmywałam to w domu a drugim kremem smarowałam się codziennie przez jakiś czas. I wiesz co - kasa wyrzucona w błoto. Byłam wściekła. Jakiś czas temu zaczęłam rano pić wodę z cytrynką. Codziennie po wstaniu z łóżka, tak po prostu i przy okazji ... plamy zniknęły. Możesz spróbować, nic cie to nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj się na noc olejem rycynowym. Tydzień smarowania, tydzień przerwy i znów smarowanie. Dodatkowo łykaj sylimarol (wersja dla leniwych) albo zmielone ziarna ostropestu- po łyżeczce do jedzenia albo w wodzie. Ta woda z cytryną też dobry pomysł. Olej rycynowy rozjaśni istniejące przebarwienia a ostropest wzmocni wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do kliniki dermatologii estetycznej - tam na pewno dobiorą zabieg najlepszy dla Ciebie. ja miałam okropne blizny i przebarwienia, które usunęłam za pomocą lasera w http://lagunaestetica.eu/ , to było świetne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najlepiej po prostu iść do salonu urody, np. na dermabrazję. Ja regularnie chodzę na zabiegi do http://maestriaklinikaurody.com/ i uważam, że to znakomite wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłe przebarwienia znikają po peelingu, gorzej z tymi ciążowymi http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/M/Maska-ci%C4%85%C5%BCowa-gl148-w3503.aspx , te powinny same znikać ale u mnie dopiero po zabiegu u kosmetyczki całkiem zeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Neotone serum na noc na przebarwienia. Skuteczny krem od Isispharma. Mi bardzo pomógł, miałam dość sporo przebarwień dlatego wydaje mi się, że śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie podkład i puder :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura! mikrodermabrazja nie pomoże na głębokie i trwałe przebarwienia. Borykałam się wiele lat z licznymi plamami, których nabawiłam się po ciąży. Dopiero naprzemienna terapia kwasów i zabiegu dermapen doprowadziła moja skórę do stanu idealnego, a co najlepsze liczne zmarszczki mimiczne w okolicach oka wyprostowały się. Polecam gabinet New Life w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamina C, witamina C i jeszcze ra witamina C :) Mozna probowac twarz smarowac cytryna, ale ja nie polecam bo oprocz plam i przebarwien moze sie rozjasnic cala cera i juz nie bedzie to fajne :P Aleee kremy z witamina C jak najbardziej sa ok, np neuro glicol z bielendy-krem ktory opoznia starzenie skory, dodaje blasku cerze i pomaga w walce z przebarwieniami :) Ja jestem bardzo zadwolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne zabiegi albo Cosmelan i u lekarza dermatologa albo laser frakcyjna również u lekarza dermatologa. Niestety są to dość drogie zabiegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×