Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takumnie

Jak wybierać rozmiar ubrań ciążowych?

Polecane posty

Gość takumnie

Jestem w 17 tc, brzuch jest ledwo widoczny, jednak jeansy już mnie cisną. Na allegro przeglądałam leginsy ciążowe, ale te rozmiary to dla mnie kosmos! Rozciągają się chyba na pół metra. Ja rozumiem, że mają starczyć na długo, ale czy aż do końca ciąży? Normalnie noszę rozmiar 38 czy nadal sugerować się rozmairówką sprzed ciąży? Czy jeszcze nie kupować ciążowych? Wiem, że trzeba sprawdzać tabele rozmiarów, ale tam często jest podana szerokość w talii szersza niż w biodrach, a ja nadal mam szersze biodra od pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakupilam spodnie ciazowe
w rozmiarze 42 a wczesniej nosilam 38. chodzilam wnich juz kiedy nie bylo jeszcze widac brzuszka wyraznie a inne spodnie byly juz za male bo jakos zaczelam tyc w udach i tylku szybko. ale mysle ze jesli kupisz sobie o rozmiar chociaz wieksze to bedzie dobrze poniewaz jestem juz na koncowce ciazy a spodnie mi lekko spadaja, wiec moglam smialo 40 wziac ale myslalam ze wiecej przytyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestiik
Ja kupowałam w rozmiarze tym co mam poza ciążą, rósł mi tylko brzych, więc zależy jak przybierasz na wadze i w których miejscach ;) I jak kupowałam w 20 tyg to starczyły mi te ubrania do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future mama
ja ostatnio kupiłam spodnie o rozmiar większe niż przed ciążą bo słyszałam że tak lepiej tj kupiłam xl. I masakra jak wisiały więc wymieniłam na L i jest ok. Zresztą tak jak już dziewczyny napisały zależy jak tyjesz bo mi też tylko brzuch wysadziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takumnie
mnie w zasadzie na razie tylko brzuch odrobinę widać, tyłek i biodra bez zmian. Wypróbuję 38 może będzie dobrze:) leginsy nie są drogie więc jak za miesiąc będą za małe to sobie drugie kupię. Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj tych szmat. Wygladaja jak wielkie rozciagniete wory. Mama w ciazy tez moze wygladac sexy, a nie zaraz w worek sie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takumnie
To co mam kupować jak brzuch mi urośnie? Przecież w zwykłe spodnie się nie zmieszczę, nie ma szans. 42 nie kupię, bo na pewno będą większe niż potrzebuję obecnie, ale skrojone na kobietę nie ciężarną. Spódnicy nie założę nawet jak mi będą dopłacać:) Możesz coś polecić, chętnie skorzystam:) Oczywiście, że nie chcę wyglądać jak w worku, ale przecież dziewczyny chodzą w ładnie dopasowanych jeansach rurkach, czy leginsach ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
spodni w ciąży nie kupowałam żadnych - tylko leginsy i tuniki - rozmiar z przed ciąży, niekiedy 1 rozmiar większy - wyglądałam fajnie, czulam się wygodnie i po ciąży też w tym chodze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 23/24tygodniu i jeszcze nie kupilam zadnych spodni ciazowych. I chyba nie kupie juz raczej bo ladnych nie widzialam, a na allegro owszem są niby ladne ale na modelce... nie wiem jak bede w nich wygladac i czy bede nosic. W 18 tyg pochowalam swoje przedciazowe jeansy bo mimo ze sie dopinalam to bylo mi niewygodnie. Teraz nosze legginsy i tuniki/sukienki... czasem grube rajstopy naloze do niektorych sukienek.. Kupilam legginsy typowo ciazowe ale na razie są za duze w brzuchu wiec nosze zwykle tylko po prostu pod brzuchem zeby nie usciskaly. Mam jedne bryczesy (nieciązowe) ktore czasem naloze bo mają cienki mily rozciagliwy material.Do tego jakas dluzsza bokserka i jest OK. Czuje sie lepie w sukienkach, jest mi wygodniej, no i nie rzucają sie w oczy tak moje grubaśne uda. Przed ciaza mialam obwod w udzie 56 cm, teraz 59 i czuje sie jak wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę takie ciązowe jeansy z panelem, brzuszka nie mam zbyt dużego na razie, więc wzięłam 36, jak przed ciążą, ale nie wiem, czy mi do końca wystarczą (jestem w 27tg). leginsów nienawidzę i na razie nie zamierzam zakładać, ciążowych czy nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×