Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halohalohalo

jak wyglada okres w ciazy??

Polecane posty

Gość halohalohalo

bo chyba nie jest normalny?jakie jest krwawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
moja szwagierka przez 3 miesiące miała normalny okres...wcale nie domyślała się że jest w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zgadzam się z dziewcz
Dziwi mnie to, że tu na kafe prawie każda miała okres na początku ciąży. Nie miałaś okresu a plamienie, krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialas tak ze wiesz lepiej
Jesli na plamienie idzie wymiana podpaski co godzina to bylo to plamienie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to że niemożliwy
jest okres w ciąży. Dziwi mnie, że powtarzacie podobne bzdury. A czy któraś z was rozmawiała z lekarzem na ten temat? Te krwawienia to nie menstruacja, ale nie podważam tego, że się zdarzają ale na pewno nie jest to miesiączka. Proszę poczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/Menstruacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja nie mialam okresu ale moja kolezanka miala przaz 6 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamartynki
Ja również nie miałam okresu i nie znam rzadnej kobietki która miałaby okres w ciąży! Owszem zdarzały się plamienia ale nie miały one z okresem nic wspólnego. Okres to oczyszczanie się macicy z wyściółki która podtrzymuje zarodek, więc wydaje mi się nielogicznym i niemożliwym mieć okres w ciąży. Wiem że mogą występować plamienia czy krwawienia ale u mnie stało się to tuż przed poronieniem(ból brzucha i krwawienie- dwie ciąże) Trzecia szczęśliwa ale do siódmego msc.-a na podtrzymaniu- duphaston 3 x dziennie a ja leżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że pytanie dotyczy EWENTUALNEGO okresu jaki może występować na początku ciąży - powiedzmy jeden czy dwa miesiące. Bo chyba każda kobieta (i nie tylko kobieta) wie, że okresu w ciąży NIE MA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESZCZE RAZ POWTORZE
OKRESU W CIAZY NIE MA TO SA PLAMIENIA KTORE MOGA BYC MNIEJ LUB BARDZIEJ OBFITE . JAK TAK CIEZKO WAM UWIERZYC TO ZAPYTAJCIE SIE GINEKOLOGA ! JAK JEST LEKKI PLAMIEMIENIE NIE KONIECZNIE TRZEBA BRAC COKOLWIEK NA POTRZYANIE CHOC NIEKTORZY LEKARZE OD RAZU PRZEPISUJA LUTEINE LUB DUPHASTON NA POTRZYMANIE - TA NA WSZELKI WYPADEK . BO PORONIENIE MOZE NASTAPIC A NIE MUSI. I DODAM ZE PORONIENIE MOZE SZBKO NASTĄPIC OD MOMENTU PLAMIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma do 5 miesiąca miała krwawienia nie wiedziała że jest w ciąży dopóki bratowa jej nie powiedziała ze brzuch jej urósł i czy jest w ciąży oba zdziwiona zadzwoniła do lekarza umówić się na wizytę okazało się ze jest w ciąży była w ciężkim szoku tym bardziej ze na juz dziecko i nic takiego nie miała wcześniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×