Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wygladaja skurcze do porodu

Polecane posty

Gość gość

hej jestemw 31 tydz od wczoraj chodze co chwile oddac mocz ciagnie mnie dzis w dole brzucha i do tego mam takie klucie w pochwie zaciska o puszcza ..i to boli dosc mocno wody mi nie odeszly chyba bo bym chyba czula czy to moze sie zavzynac porod odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 tyg! I Ty tak na luzie piszesz! i jeszcze sie zastanawiasz czy Ci wody odeszly! do toalety normalne ze chodzisz czesto wkoncu dzecko uciska na pecherz ze masz klucia i ciagniecia tez normalne bo wkoncu dziecko rosnie i wszystko sie rozciaga a jesli masz jakies obawy lepeij idz do gin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mam panikowac? To moja 1 ciaza i jak nie wiem co jest a to nic groznego .,.i moge sie zapytac to co od razu panike siac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skurcze muszą trwać około 1:30 i być regularne do tego bardzo bolą. Rodziłam w niedziele i od czwartku leżałam na patologii więc mi tłumaczyli. Na pewno zauważysz jak coś się zacznie dziać, ale ja z regularnymi skurczami w 31 tc bym pojechała na SOR. Bo kłucia i ciągnięcia są normalne. Wody nie zawsze odchozą przed porodem u mnie strzeliły w trakcie partych skurczy z tym, że u mnie cały poród trwał półtora godziny od pierwszego skurczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w tym problem ze ja nie wiem jak wygladaja skurcze gdzie boli? Jak ..no nie wiem proszw napisz mi jak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skurcze porodowe zaczęły się u mnie od regularnego twardnienia całego brzucha. Pojechałabym sprawdzić co się dzieje w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skurcze czyli boli podbrzusze. Jak mija skurcz jesteś zwykła .możesz nawet biegać :-* a jeśli skurcz idzie czujesz jak by ci ktoś macice związał lina i zaciska l. Gdy bolą plecy a podbrzusze lekko to znaczy ze bóle są krzyżowe . najgorsze jakie być mogą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przeziebilas pecherza? Mi na to wyglada. A skorcze to twardnienie brzucha i takie ciagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze to skurcze ale one sa nie regularne bo ja wczoraj mialam taki bol w dole brzucha ale chwile bolalo i przestalo i brzuch jak kamien az mnie w pol zgielo ale mi przeszlo ale pol nocy nie moglam zasnac bylam niespokojna i ten mocz co chwile .. I jeszcze dzis zauwazylam ze mi cieknie mleko? Kurde nie wiem co robic czy ja juz nie bd ,miala pokarmu jak juz teraz leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pojade do lekarza ,.a jak z ******* dziecka przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciek z piersi jest normalny :) spokojnie, piersi przygotowuja sie do karmienia :) to ze raz cie zabolalo wcale nie oznacza ze sie zaczelo, skurcze rozpoznasz od razu :) najpierw nieregularne a potem juz regularne, mi lekarz mowil ze jak brzuch boli jednorazowo, lub twardnieje nieprzyjemnie - ale nie sa to skurcze, to moge wziac nospe, ona zlagodzi wszystko :) czeste sikanie jest normalne!!!! ja w nocy co 1,5 godziny nawet chodze jak mi maly spi na pecherzu ;) klucia w pochwie, pachwinach - normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×