Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie kosmetyki dla noworodka ??

Polecane posty

Gość gość

Jakie firmy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream, Hipp, Weleda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Ja używam płynu do kąpieli i oliwki z Hippa - maja bardzo dobre składy i są przystępne cenowo. Używam również kremów z filtrami. Wiosną miałam krem na każdą pogodę z Momme, teraz mamy filtr mineralny spf 50 z Biodermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z apteki takie specjalne z emolientami np.Dermedic Baby czy Emotopic.Są płyny do kąpieli,kremy.Zdecydowanie odradzam Johnsons- nadal mają składniki rakotwórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kanał dystrybucji nie ma żadnego znaczenia; drogeria albo apteka to wybór tylko i wylącznie marketingowy, w żaden sposób nie powiązany z jakością produktów. I brak tego związku świetnie widać choćby w tym, co nieudolnie próbujesz zareklamować, bo dermedic baby czy emotopic mają w większości składy spaskudzone parafiną, silikonami, nieciekawymi konserwantami, za darmo bym tego nie chciała... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.48- do zdrowej skory nie stosuje sie emolientow!!! Wiec nie doradzaj takich głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury gadacie.Mi też pediatra powiedziała że dla noworodka to tylko emolienty.Używałam przy 2 dzieci Oillan i miały gładziutką,dobrze nawilżoną skórę bez wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien pediatre, bo robisz dziecku krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako pierworódka obkupiłam się w Johnsons Baby bo takie rozreklamowane.Na wizycie szczepiennej pediatra zapytała co używamy bo mały miał bardzo wysuszoną skórę i kazała natychmiast zmienić na emolienty.Kupiliśmy Oilatum czy jakoś tak i problem minął szybciutko.Używaliśmy przez rok,później Ziajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no tak, ty chodzisz do konowała i bezmyślnie stosujesz kazdą głupotę, to i my mamy? sory, ale ja wolę, żeby skóra mojego dziecka była zdrowa, a nie od pierwszych dni zapchana pochodnymi ropy naftowej,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko do zdrowej skóry dziecka polecam Hipp, absolutnie żadne emolienty, bo tego nie stosuje się bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stosowaliśmy Dermedic Baby i tak się składa że to są kosmetyki ochronne bez żadnych świństw.Ale oczywiście patologia ma swoje wymówki żeby kupić taniochę z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij się w swoją pustą- niepatologiczna- głowę, może się mózg znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w szpitalu stosowali emolienty do pielęgnacji noworodków.Ale każdy robi jak uważa.Ja osobiście stosowałam Oillan i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam położna kazała kąpać w krochmalu bo mały miał okropnie odparzoną pupkę,ale to naprawdę mocno.Ale że było to dość upierdliwe zapytałam panią w aptece i poleciła mi emotopic i pomogło więc pierwsze miesiące się nie rozstawaliśmy z tym specyfikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak faktycznie zdecyduję się na jakieś emolienty,zapytam położną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przykro, ze nie chcesz zadbać o swoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj My stosowaliśmy Dermedic Baby i tak się składa że to są kosmetyki ochronne bez żadnych świństw.Ale oczywiście patologia ma swoje wymówki żeby kupić taniochę z marketu. XXXX To sobie poczytaj : http://www.srokao.pl/2017/04/analiza-dermedic-emolient-linum-baby.html W olejku do kąpieli "od pierwszego dnia życia" - główny składnik to nic nie warta, tania parafina, pochodna ropy naftowej. Do tego PEGi. Poliakrylamid w balsamie. Z całej serii tylko dwa kosmetyki nadają się do czegokolwiek. Oilatum - http://www.srokao.pl/2017/03/analiza-oilatum-baby.html Z tej serii żaden kosmetyk nie nadaje się do niczego. Konserwanty i tania jak barszcz parafina, sprzedawana za ciężkie pieniądze. Emolium - http://www.srokao.pl/2016/09/analiza-emolium.html To samo. Na dodatek silnie wysuszający i drażniący SLS w składzie kosmetyków do mycia. Samochód tym można umyć, a nie dziecko. Wszystkie te emolienty nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywalam plynu do kapieli Penaten 'Gute Nacht Bad' (nie wiem jak sie to po polsku nazywa, kapiel na 'Dobranoc'?) Oliwke i puder uzywalam tylko w razie potrzeby (sucha skora, potowki, czerwona pupa) corka ma 8 lat - przezyla, nie ma problemow ze skora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Miejmy nadzieję, że trafisz na jakąś mądrą, która ci te emolienty z głowy wybije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki o naturalnych składach to np. Sylveco dla dzieci, Momme, Dermo baby. W większości dobre i niedtogie są też kosmetyki Babydream z Rossmannie. Hipp tez jest co do zasady ok. Ale np. już na Ziaję trzeba uważać. Poczytaj bloga Sroka o, tam są analizy składów, od razu widać co jest syfi, a czego można używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream, Hipp, Weleda xxxxx Nie mam zamiaru inwestować w niemiecki towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast tych pierdół i mazideł, byście kupiły np naturalny olej migdałowy? Bardzo dobry też na ciemieniuszkę z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat temu co prawda , ale uzywalam " kremowy plyn do kapieli Nivea" na wszystko inne corka miala uczulenie, a preparaty z apteki masakrycznie drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używaliśmy Emotopic.To nie jest tylko do skóry z problemami,ale ogólnie ochronny dla skóry wrażliwej właśnie od 1 dnia życia.Poleciła nam położna i moim zdaniem rewelacja.Córcia miała gładką i super nawilżoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg tylko nie piszcie mi o Babydream i Johnsons bo to g jakich mało! Moje dziecko miało po nich skórę suchą i szorstką.Podleczyliśmy Oillanem,kąpaliśmy co 2 dni.Po 8 miesiącach przeskoczyliśmy na Ziajkę nie ukrywam że z oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam akurat Hipp nie podpasował.Słoiczki z jedzeniem mają spoko,ale kosmetyki..Moim zdaniem nie warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My uzywalismy ziajki. Tanie i dobre pod warunkiem ze ze skora dziecko nie ma problemow, a jesli skora sucha to cos z emmolientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Babydream ma fantastyczne rzeczy, służą świetnie i moim dzieciom (a córka miewa problemy atopowe), i mnie (przy skórze suchej jak wiór, zwlaszcza zimą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×