Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik21

kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży??

Polecane posty

Gość kasik21

staramy sie o dzidziusia, z moich obliczen wynika ze kochalismy sie w dni płodne i to nie raz, kiedy mialyście pierwsze objawy ciąży?? prosze o odpowiedzi i rady z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi misiu
Raczej nie dopatrywałabym się ich przed terminem okres bo łatwo się pomylić. Mogą być identyczne. Tak było mnie. Jedyną różnicą był dziwny posmak w ustach ale na tym etapie nie myślałam że to od ciąży i jakoś szczególnie się nad tym zastanawiałam. Po terminie miesiączki, kiedy już miałam pozytywny test, nadal czułam sie jakbym miała dostać okres. I to przez kilka tygodni. Byłam też bardzo zmęczona. Około 4 tygodni po zapłodnieniu (6 tydzień ciąży) zaczęła się wrażliwość na zapachy, mdłości i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik21
dzieki dziewczyny, czekam na kolejne porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coka
brak okresu, twarde podbrzusze, powiekszenie piersi , zwiekszony apetyta potem brak, sny o dziecku itd, byl to jakis 4 tydz ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrfwregfw
Ja - na dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką. Często sikałam ale bez bólu jak przy zapaleniu pęcherza. Nie wiedziałam więc o co chodzi. Potem dołączyły objawy jak przy zbliżaniu się miesiączki: obrzmienie piersi, jakby opuchnięcie w miejscu intymnym, uczucie ciężości. Pamiętam że co i moment biegłam do toalety sprawdzić czy ta krew już leci czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasik 21, ja z kolei nie mialam praktycznie zadnych objawow, zawsze bardzo wczesnie czulam zblizajaca sie miesiaczke, co objawialao sie bolem brzucha, zmiennoscia nastrojow, ochota na rozne niezdrwe jedzonko typu pizza, slodycze itd, jednak w momencie kiedy zaszlam w ciaze bol brzucha w moim przypadku byl po prostu nieznosny ( taki typowy miesiaczkowy) + wszystkie wczesniej wymieniony objawy przedmiesiaczkowe, do tego dolaczylo klucie w podbrzuszu, bol byl tak silby, ze wyladowalam u lekarza, gdzie dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydz c.
ból jakbym miała dostac okres, a nie dostalam :) to byl 4 td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonnnikaaaa
ja jakis tydzien po zaplodnieniu (mniejwiecej wiem kiedy mialam plodne dni) mialam bole w podbrzuszu. Al enie takie jak na okres, czyli w jajnikach, tylko tak po srodku podbrzusza. Czulam sie zmeczona i senna. Po 2 dniach spoznienia miesiaczki zrobilam test i byl pozytywny, a jakis tydzien pozniej zaczely sie mdlosci i wymioty, zawrot glowy, wrazliwosc na zapachy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie byłam pewna że dostane @ ( co niewątpliwie mnie smuciło ) jak nie dostałam - to zrobilam na 2 dzien test - wyszla słabiutka kreska - na drugi dzień bardzo wymiotowalam i bolała mnie strasznie glowa ; dziś jestem w 9 tyg.ciąży - i w zasadzie oprócz lekkich mdłości i pobolewania brzucha czuje sie dobrze ; nie wymiotuje ; nie reaguje na zapachy itd. aha - jak sobie pozniej przypomnialam to ok. 6 dni po zapłodnieniu mialam jeden taki dzień że bardzo bolały mnie uda aż do góry tak że ciężko mi było wstac - domyślam sie że to było zagnieżdżanie każda kobieta ma inaczej naprawdę - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie przypomiało że dzień przed spodziewaną @ naprawde bardzo bolesnie bolał mnie brzuch w nocy co mi sie wczesniej nie zdażyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam od razu ok. 2-3tydz. ciąży i praktycznie do samego końca... wymioty, nudności, osłabienie organizmu... nic nie przyjmował mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik21
a kiedy moge zrobić test ciążowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam test jakos 3 dni
po spodziewanym terminie dostania @ i byly dwie kreski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n jkhk09
tydzień przed @ uderzenia gorąca i kłucie jajników (bolesne) dzień po ! zrobiłam test i dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czesto sikalam
juz przed spodziewana @, ochota na rybe w pomidorach czekajac na okres, pozniej test:) pozniej węch a la pies gonczy i mdlosci, powiekszone piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutkowska
Ja tez sie staram :) zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja miałam w 1 ciąży objawy w dniu spodziewanego okresu (ból piersi i podbrzusza) w 2 ciąży 3 dni po owulacji zaczeły boleć piersi jak w poprzedniej ciąży i pobolewał brzuch-ból ustał kilka dni po terminie spodziewanego okresu a piersi bolały do 16tc,a dzisiaj to mam kochanego szkraba który ma 2,5 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik21
gratuluje takiego szczęścia seleminka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajuz niewiem nicojoj
wiecie ja sie zastanawiam co sie dzieje, od tygodnia mam wilczy apetyt a jak zjem cos to jest mi strasznie niedobrze... jestem ostatnio strasznie zmeczona i ciagle chce mi sie spac - a ja jestem z tych co maja straszne problemy ze spaniem. Zmęczenie - no mialam osttanio cięzki okres w pracy.. tydzien temu straszne bolały mnie piersi i brzuch... co do @ to niewiem w sumie kiedy powinnam miec bo odstawilam tabsy - zrobilam przerwe w jesieni po wielu latach ostatnie@ były w ziwazku z tym bardzo nieregularnie: 10.10, 02.11, 28.11, 22.12 co otym myślicie bo zastanawiają mnie te straszne mdłości... ale jakbym była w ciązy to chyba jeszcze bym ich nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik21
po prostu zrób test ciążowy i wtedy będziesz wiedziała, a ile czasu minelo od stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajuz niewiem nicojoj
nie no na test zawzcesnie zdecydowanie a stsosunkow było troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu upppppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cami
A troszkę denerwują mnie opinie typu "Nie ma mowy o objawach w tym,czy tamtym dniu..."Każda kobieta przechodzi to inaczej i zależy też dużo od tego,który to z kolei "potomek" miałby się pojawić:)))Ja pierwsza ciażę czułam po ok 9 dniach od zapłodnienia...Przede wszystkim czułam to po piersiach...Drugą...hmm...Po prostu chciałam drugą córcie i zrobiłam test po 6 dniach..wyszedł pozytywny a teraz...Nadszedł czas chyba na 3 :) (ostatnie) :))) coś mnie natknęło znowu na maleństwo...I co jest strasznie dziwne u mnie,to to,ze byłby to dzień 5 po zapłodnieniu i...Swędza mnie troszke piersi...i ...pojawiła się lekka wydzielina tzw siara..Tak szybko?? Dodam,ze nic sobie nie wkręcałam i nie należy ten objaw do wmówionych:):)))Ja jestem w szoku..Teraz zaczynam się trochę obawiać czy napewno chcę być w ciaży hihi...Takie lęki po ostatnich porodach...Chyba zrobię test wieczorkiem a co mi tam:)))Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne,brak miesiączki
wskazało na objawy ciąży. Samopoczucie itp świetne,normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Potrzebuję jeszcze ok. 15 dziewcząt, więc proszę nie zastanawiajcie się, czy rozwiązaywać, bo może ktoś inny wypełni, bo to nie działa!! Wierzcie Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję, bo sama też jestem mamą i nie mam fizycznej możliwości zrobienia tych badań w "terenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka203
u mnie tydzień przed spodziewanym @ dostałam mniej obfite plamienie niż zwyczajny okres i trwało tylko 3 dni kilka dni później test potwierdził ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1107
Ja miałam pierwsze objawy jakieś 12 dni po stosunku. Najpierw nieznośny ból piersi i ból podbrzusza potem osłabienie i straszliwa senność. Zapomniałam o zatrzymywaniu wody.... byłam strasznie spuchnięta . W 34 dniu cyklu i 24 dniu od przytulania poszłam do ginekologa Pani doktor po wykonanym usg nie chciała jednoznacznie potwierdzić ciąży . Zrobiła mi test ciążowy i..... wyszły 2 kreski . Potem beta 2421 po 72 godzinach 8644.Po 2 tygodniach następne usg określiło wiek ciąży na 6 tydzień i 3 dzień. Widać już było zarodek z bijącym sercem a dokładnie 2 zarodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrisz222
a ja nie mialam żadnych typowych objawów. ból podbrzusza przed zbliżającym się, jak myślałam, okresem, który okazał się bólem rozciągającej się już macicy. identyczny do menstrualnego. bolesność piersi też jak przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam dosyc dziwna sytuacje . Okres mi sie spoznia 6 dni . Bola mnie piersi i podbrzusze , czuje jak by mi mial okres za chwilke poleciec a nic z tego tylko jakos dziwnie mokra jestem . Dwa dni temu robilam testy dwa i byly negatywne . Z facet wspolzylam bez zabezpieczenia za kazdym razem final w srodku. Aktualnie wyjechalismy za granice i szukam jkiegos gina tutaj . Czy to mozliwe ze moge byc w ciazy jak zrobilam 2 testy i byly negatywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz fajna infografikę www.sosrodzice.pl/objawy-ciazy/2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×