Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 31ka

Krem miodowy Hobee

Polecane posty

Gość 31ka

Mamuśki, próbowałyście tego? Widziałam w Tesco , czy to dobrze smakuje? Jest chociaż troszkę podobne do nutelli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to kupiłam. Nutelli absolutnie nie przypomina, bardziej miód, ale taki o smaku czekolady. Trudno to inaczej wytłumaczyć. To jest połączenie miodu i czegoś w rodzaju nutelli. Nam nie smakował. Według mnie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pycha - pewnie kwestia gustu. Dzieciaki też w tym zasmakowały. A kasy na pewno nie szkoda bo to w 100 % zdrowy naturalny miód a nie zlepek cukru i konserwantów jak nutella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
ja polecam malinowy naprawdę Bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinowy? Gdzie to można kupić???? i to jest miód czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
krem malinowo-miodowy. Tesco,Alma, Piotr i Paweł,Intermarche,Carrefour, Auchan...przynajmniej tam widziałam raczej w żadnym większym markecie powinmo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta321
Ja kupuje w Tesco To sie nazywa krem miodowy Hobee firma Huzar Zdrowy i pyszny, kanapki smaruje, używam do naleśników i gofrów , u mnie idzie kakaowy i malinowy naprzemian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że kampania reklamowa tego szajsu leci na całego... :o Dzięki, wiem czego NIE KUPOWAĆ. Dobra jakość nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci każe kupować? każdy sam decyduje co je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada653
A jaki jest tego skład? Może mi ktoś przepisać co jest napisane na opakowaniu tego kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka8512
Skład hobee... juz ci napisze tylko ja mam ten kakaowy (szkoda że zdjeć na kafeterii nie można wstawiać bo by było prościej) Masz tak - składniki : miód nektarowy wielokwiatowy 96%, kakao 3%, koncentrat cytrynowy. Wartości odżywcze w 100g : Wartość energetyczna 1396 kJ / 328 kcal Tłuszcz <0,5 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g Węglowodany 78 g w tym cukry 76 g Białko 1,2 g Sól 0,03 g Mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quest al
Wygląda na to że naturalny -musze podejć do tesco i zobaczyc to na własne oczy. Imoże zamiast nutelli bym dzieciakom kupiła ,bo u mnie niestety słoik "n" na 3 dni idzie ,a zdecydowanie wolała bym im dać taki miód dla zdrowia przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cynamonowy, kupiłam na próbę ostatnio. 99,5% miód wielokw., 0,5% cynamonu. Wg mnie zdrowsza alternatywa dla cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama spamujesz bo zaśmiecasz watek takimi wpisami, to sie nadaje do usunięcia, forum jest po to żeby wymieniać sie informacjami a nie krytykowac , nudzi ci sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się przewietrz, spamówo. Wszystkie możliwe fora zapierrd*liłaś już tą reklamą. To musi być wyjątkowy szajs, bo spam = guano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za słownictwo, takie wpisy jak ten ostatni powinny być od razu kasowane bo czytac się nie chce a rozmawiać tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupuje ten krem malinowy jest pyszny jako słodzik do herbaty z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany! WON MÓWIĘ! WYPAD! Spamerski pomiocie zasrrrany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×