Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lipcówki 2017 wpisujcie sie mamy dzielcie sie swoimi przeżyciami i marzeniami

Polecane posty

Gość gość

Ja planuje na lipiec 2017 :) Chłopiec - Bernard Dziewczynka - Fabienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się również dołączam, jestem mamą 2 dzieci ,7 lat i 16 miesięcy. Ale prawdopodobnie jestem już po owulacji,chociaż różnie bywa,bo cykle miewam nieregularne. Teoretycznie owulka miała być 19.10,czyli przedwczoraj,ale może się spoznic. Super,że jest taki temat.:-) Jak się nie uda,to lecimy dalej,na sierpień 2017. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie nazywac sie tak ?l ipcowki,ciężarówki jak ta walnieta możeprzyszłamamusia,od lat projekt kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie-takie sokowirówki,ciężarówki (samochody,skojarzenia),eh. A wrzesniowki,listopadówki np to polskie slowo? Mamy jak przedmioty,wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ja chyba mogę już się wpisać :) dziś 31 dc a przeważnie mam 28 dniowe. 27 dc zrobiłam beta hcg i wyszło 59, dwa dni później już 177. Dwa testy sikane pozytywne więc chyba się udalo:):) po 8 miesiącach starań i lamentow udało się :) czekam na wizyte do ginekolog ale to dopiero za dwa tygodnie bo mówiła że wcześniej nie ma sensu bo i tak nic nie widać... no więc czekamy niecierpliwie... objawow nie mam żadnych aż się boje że nic się nie dzieje właśnie... piersi jak przed okresem bolą no i brzuch czasami pobolewa też jak na okres. Po za tym nic, cisza... oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,że się pojawił ktoś nowy :-) To ja,z wczorajszej wypowiedzi o 10.52 . Wczoraj jeszcze raz coś dzialalismy,ale jak pisałam,tylko licząc na opóźnienie owulacji.. może się uda. Ale to 1 cykl ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Spokojnie może a nuż się uda:) u mnie dziś za to trzecia beta 677 :) pozdrawiam przyszle mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,gratulacje :-) i zazdroszczę, no ale zobaczymy. Data przewidywanej @ jest na 2.11,mam nadzieję,że nie przyjdzie..tego samego dnia mam też kontrolną wizytę u gin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12 dzień cyklu ale cykle mam zazwyczaj troszkę dłuższe poza tym mam PCOS ale od 5 miesięcy znowu pojawia się owulacja. Cóż... zobaczymy... może i ja będę miała się czym pochwalić za kilka tygodni. Pozdrawiam te które już mają fasolkę w sobie i te które się o nią starają. :) Sowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
No bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki aby się powiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowny rok temu zrobilam test mam synka po 5 latach staran i 3 poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokka
ja mam @ dostać 05.07, czekam z niecierpliwością na ten dzień. Jestem po 1 poronieniu i 8 miesiącach starań. Oby tym razem nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokka
oczywiście źle datę napisałam, mam dostać 05.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzia77
Test pozytywny :) Termin wg OM 3 lipca, mam juz 14 miesiecznego synka. pierwszy cykl staran, sama się dziwię, że tak szybko Nam sie udalo, tym bardziej, ze w pierwsza ciaze, po wielu badaniach, nie bylo łatwo zajśc. Takze dziewczyny te długo starające się nie zwlekajcie później długo o powiekszaniu rodziny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny stworzyłam grupę na fb dodajcie się śmiało. Tam będzie nam lepiej rozmawiać. :) wpiszcie: Lipcowe mamy 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i ja! To moja pierwsza ciaza. Niestety nie mam facebooka. Mam 26 lat. Dziewczyny jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelajnad92
Czesc dziewczynki dołaczam do grona lipcowek szukalam grupy ale nie wyszukije mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz :strumyki 2016. to jest grupa lipcowek 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale nic mi nie wyszukuje takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×