Odpowiedz na ten temat

Mleko Nestle Nan Pro 1

• izaaaaaaaaaa 2011.05.10 [16:56]
    Witam,od 3 dni podaje mojemu 8 dniowemu maluszkowi mleko Nestle Nan Pro,dzisiaj zrobił dwie kupki,ale przy jednej miał zaparcia i kupki były koloru zółtozielone,lekko zbita z takimi grudkami.Nie wiem czy to dobra kupka czy mam myslec o zmianie mleka?Moze za malo herbatki podawałam miedzy posiłkami?od dwóch dni podaje mu rumianek,w sumie na caly dzien wypił kolo 30.Za bardzo nie chce pic.Pomóżcie co mam robic?

fwf
  • majowa dziewczyna;) 2011.05.10 [17:50]
    zgadzam się z przedmówczynią. Nadmiar żelaza tak właśnie działa. A to mleko ma bardzo dużo. Kiedyś też je dawałam dziecku ale potem zmieniliśmy na Gerber i było po problemie.
  • misza28 2012.02.16 [15:27]
    witam mamy,

mam pytanie, ja odstawilam po 3 tygodniu mleko z piersi (nie karmilam piersią tylko ściagałam) daje małemu nan pro 1 i nie bardzo sie orientuję czy powinnam dawać mu coś jeszcze między posilkami? wode przegotowaną czy jakieś herbatki na brzuszek?

• Mala :) 2013.01.29 [14:54]
    Ja moja 2 tygodniowa misie dokarmiam nanem pro 1 i nie ma zadnych problemow z kupka,ale jutro idziemy do lekarza wiec zapytam czy powinnam ja czyms dopajac usmiech.gif
  • aaa_wazka 2013.01.29 [14:57]
    Mój po Nanie miał zielone kupki. Zmieniłam na bebiko i jest ok. Podobno Nan zawiera sporo żelaza i może być taki efekt
  • ewelina8940 2014.11.07 [21:13]
    Co do przepajania to woda przegotowana chodź słyszałam tez ze nic nie daje ( oby chciało pic) rumianki koperki tylko zapychaja żołądek i maluch może nie przybierać na wadze. Karmie małego nanem pro 1 i na początku też miał zaparcia próbowałam przerzucić na bebilon ale w tym czasie dostał wysypki ( dawalam bebilon, diclofor) wszystko odstawiłam. Dziś skarb ma 4 msc i załatwia się prawie codziennie czasami nawet dwa razy. Samo przeszło.
  • Zeńka 2015.09.22 [19:35]
    Mój mały nie mógł ssać piersi, dlatego pije mleko modyfikowane Nan Pro1. Nigdy nie miałam żadnych problemów z kupką ani z kolką. Mleko bardzo mu smakuje. Doi jak smok. Myślę, że to jedno z najlepszych mlek dla dzieci.
  • gość 2015.09.22 [20:00]
    Nie zmieniaj mleczka poczekaj chwilę brzuszek musi się przyzwyczaić szczególnie gdy np w szpitalu dostawał inne mleko, pierś. Moja mała miała tak samo wiec powodzenia nic dzidzi nie będzie; )
  • gość 2015.09.22 [20:02]
    Gosiaczek90 co ty za głupoty gadasz. Nie trzeba przepajac dziecka jeśli jest na mm. Tylko w upały podawać wodę nie dosladzana lub herbatkę np koperkowa.
  • Gruba Bunia 2015.09.22 [21:49]
    Ja w szpitalu i zaraz po zdawałam mojemu synkowi Nan. Ale też miał mega zaparcia. Strasznie się męczył i za poradą lekarza zmieniłam na Bebiko. Przeszło więc cały czas mu podaje to mleczko. A co do przepajania, to ja dawałam mu tylko podczas upałów. Tylko nie zbyt dużo. Najwyżej 30ml
  • Ania985 2015.09.23 [11:19]
    Ja z moją Ninką używałam Nan i było całkiem w porządku i bezproblemowo. Pewnie zależy od organizmu, bo przecież na każdego działać może inaczej usmiech.gif
  • Madzia133 2015.09.23 [11:22]
    Razem z mężem mieliśmy sporo problemów z doborem odpowiedniego mleka dla naszego synka, koleżanki polecały nan ale jakoś nie byłam przekonana, próbowałam i generalnie ok, ale bez rewelacji. Próbowałaś testów na alergię? Może jest coś w nim co uczula twojego małego
  • Lillip 2015.09.23 [21:15]
    U moich dzieci Nan Pro 1 było ok. Zresztą, generalnie nie miały żadnych problemów trawiennych. Może to zależy od organizmu i podatności na jakieś problemy. Teraz dzieci często mają alergie pokarmowe, więc może lepiej to sprawdzić.
  • Kolibercia 2015.09.29 [23:28]
    Mleko modyfikowane to zawsze ta gorsza opcja. Najlepsze jest naturalne mleko matki wiadomo. Ale z tego co wiem wiele matek chwali Nan. Ale to chyba faktycznie kwestia "osobnicza".
  • Aolinka 2015.09.30 [18:55]
    A ja uwielbiam Nan. To jedyne mleko, które mój syn pił bez awantur. żadne inne mu nie pasowało, po niektórych miał problemy gastryczne. A to akurat mu przypasowało. Na szczęście bo zaczynałam się już bać, że mi z głodu umrze smutas.gif
  • gość 2015.10.21 [14:08]
    Witam. Jesteśmy już trzeci raz po zmianie mleka. Obecnie stosujemy Nan Pro 1 i uważam ze akurat mojej córci najbardziej odpowiadaoczko.gif robi kupke bez problemu, co najwazniejsze nie boli ją brzuch jak po poprzednich mlekach. Taka rada oczywiście skonsultowana z lekarzem pediatrą...dając dziecku mleko modyfikowane powinno sie przepajac koperkiem albo przegotowana wodą oczywiście po troszku .
  • gość 2015.10.26 [18:03]
    Moja córeczka 3 miesiące, miała zaparcia i po mleku Nan przeszło. Lekarz kazał pić dodatkowo 3x po 30ml przegotowanej wody Żywiec zdrój.
  • gość 2015.10.28 [15:40]
    U maluszków wiele zrobić nie można ale pierwsze co zmieniamy mleko, można też dopajac jeśli dziecko chce koperkiem czy nawet wodą, u starszych można podać dicopeg junior, jest teraz wiele możliwości a nie tak jak kiedyś.
  • gość 2015.11.05 [20:29]
    Kochane mamy zamierzam przejść na te mleczko..ale mam obawy prosze o opinie...obecnie moja 3 miesieczna córeczka jest na Bebilonie. Widzę że się męczy nie chce jeść...wmuszam w nią te mleko.Kupki robi raz na dwa dni koloru musztardy, nie wiem co robić???W szpitalu dostawała Bebilon Ha 1 , też nie było rewelacji, obecnie sama zdecydowalam że przejdę na Bebilon 1 i widze że kupki zostały bez zmian.Prosze o pomoc.
  • hanaandtosia 2015.11.17 [18:08]
    moja Tosia pije nan prawie od poczatku, na poczatku bylo ok. pozniej ciut gorzej bo byly i kolki i ulewania (jak sie teraz okazalo z powodu roznicy opakowan - sa dwa rodzaje a ja kupujac kupilam oba )teraz znow jest okey, kupujemy to z niebieskimi koncami nie cale biale. Mala robi kupe raz dziennie bez wiekszego wysilku. nie marudzi pijac. Pije jak jest glodna co 3-4godziny z przerwa od 8 do 3 w nocy bo wtedy spi.
  • hanaandtosia 2015.11.17 [18:09]
    Zapomnialam dodac ze ma obecnie 9 tygodni. usmiech.gif
  • gość 2016.03.17 [18:59]
    Do izaaaaaa. Taka kupka zielono zolta z grudkami jest normalna. To juz stary temat ale tak dla mam gdyby szukaly informacji. Po okolo poltora morsiaca grudki znikaja, kupki powinny byc zielono zolte.
  • gość 2016.03.17 [19:01]
    Nie powinno sie dawac niczego innego poza mlekiem do 6 miesiaca zycia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...