Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama synka

Naturalny MIÓD - od kiedy podawac dziecku?

Polecane posty

Gość Mama synka

Witam doswiadczone Mamy! Moj synek skonczyl juz 14 miesiecy. Czy moge zaczac mu podawac naturalny miod, np. do chlebka z maslem (bardzo mialby na to ochote) ? I ile tego moze zjesc, zeby mu nie zaszkodzilo? Prosze o opinie, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synkow
Jezeli moge ci poradzic,to poczekaj jeszcze troche z tym miodem.Wiem zopini paru lekarzy ktorym zadalam to samo pytanie,ze miod jest dobry,ale dzieciom daje sie go od 2 roku zycia,wiem ze moze uczulac,ale nie pamietam szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synka
Dzieki, chyba faktycznie poczekam... Czy ktos jeszcze ma takie zdanie na temat miodu? p;ozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu małemu miód dobrze robił na zaparcia. Mały miał problemy z kupką, podawałam miód jak mały miał rok. Nic mu nie było, nie uczulił się ani nic. Kupki robił regularnie i po problemie. Tylko ilość miodu była nie większa niż 1/3-1/2 łyżeczki do herbaty. Robiłam mu kaszkę manną błyskawiczną na wodzie, wcierałam tam jabłuszko i dodawałam masełko i miód. Mały jadł, aż miło. Bardzo to lubi. Są różne zdania na temat miodu. Chodzi o alergie. Najlepiej sprawdzić dając dziecku odrobinkę miodu i patrzeć co ono na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×