Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewna1989

Niepewna ... ??

Polecane posty

Gość Niepewna1989

Witam (w większośc***ewnie dziewczyny) ;) Od razu chciałabym zaznaczyć, że nie jestem nastolatką wymyślającą sobie niestworzone historie, piszę tu ponieważ chcę się podzielić moim przypadkiem i zobaczyć, czy może któraś z Was miała podobne doświadczenie. Ale do rzeczy. Otóż staramy się z partnerem o dzidzię. W dniu mojej owulacji "wszystko poszło świetnie" ;) Kilka dni później (2-3) czułam dosyć mocne kłucie jajników (pierwsza myśl oczywiście- "czyżby Kropka się zagnieżdżała? :) Trwało ono jeden dzień. W oczekiwaniu na dzień spodziewanej miesiączki prawie wariowałam z niecierpliwości. Mam trochę dłuższe cykle 30 -31 dni. Zazwyczaj czuję nadchodzący okres, bo już około tygodnia przed nim nie mogę dotknąć swoich piersi- tak bardzo bolą. A około 2 dni przed zawsze przychodziły już bóle brzucha więc wiedziałam że czas się szykować. Tym razem nie było ŻADNYCH objawów (piersi w porządku, co jest dziwne) więc dwa dni przed spodziewanym zrobiłam pierwszy test, myśląc że może już wyjdzie ;) Niestety negatyw. Kolejny zrobiłam w dniu spodziewanego okresu, również jedna krecha :( zwątpiłam, 34 dnia cyklu poczułam kłucie w podbrzuszu,a 35 dnia cyklu bum! Okres. Z góry powiem, że nie wydaje mi się, żeby mogło to być plamienie implantacyjne, bo był dość obfity, choć krótki (3 dni). Z drugiej strony brak bólu piersi i brzucha oraz brak uczucia "spuchnięcia" na długo przed okresem jest bardzo dziwny.. Trzeci test leży w szafce i czeka. Nie chcę się nakręcić i znów być zawiedziona :( Co wy o tym myślicie? Z góry dzięki za odpowiedzi i dzielenie się Waszymi doświadczeniami :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna, raczej nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałaś miesiączkę, nie jesteś w żadnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś nastolatką ale piszesz jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś. też mam przed okresem takie objawy jakie opisujesz i też może raz na rok- dwa zdarza się, że okres przychodzi bez wyraźnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×