Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wzruszona

niesamowicie wzruszające-zobaczcie sami...

Polecane posty

Gość wzruszona

Tyle dziewczyn pisze na forum o niechcianej ciąży, mysli o usunieciu... Szokujące zdjecia usunietych dzieci chyba juz nie przynosza efektow, wiec moze cos wzruszajacego... http://www.silentscream.org/diary-flash.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
żałosne, infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszona
musicie przekopiowac do paska u gory bo tak nie chce sie otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutneOczyPiekneOczyBezWyrazu
nawet linka poprawnie nie umiesz wkleic a chcesz pouczac kobiety co maja robic ze swoim cialem i zyciem?!! To nie jest twoja sprawa no chyba ze mocherowy beret nosisz :O to inna sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur.. toż przecie to szantaż emocjonalny! Dobre dla dzieci w podstawówce w szkole katolickiej! Infantylne i żałosne! Niedługo zrobia filmik o plemniczkach jak opowiadają jak je mozliwy tata ZABIJA bo wyciekają na prześcieradło. ehhhh, KATOLAND ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budźlaska
Gzies to juz widzialam ale nie powiem zeby mna zatrzesło ze wzruszenia...jestem ZDECYDOWANA przeciwniczka zabijania dzieci nienarodzonych, ale ten filmik..coz...moglby byc zobiony lepiej. Niby wszystko co tam bylo zawart to prawda, ze od samego poczatku wiadomo juz jak bedzie wygladał i czul dzidzius, ale ta akurat stylistyka do mnie nie bardzo przemawia... Tym nie mniej mysle ze ten filmik nikomu nie zaszkodz...a jest szansa ze komus pomoze... acha, mi sie link otworzyl bez problemu :-) tylko usunelam bzdury z nawiasu na koncu adresu. Do bdonna i smutne oczy(...)----kobiety, co ma wspolnego fakt ze zyjemy w panstwie katolickim propaganda na rzecz ochrony zycie?Jest w was cholernie duzo agresji, wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale nie dyskutujemy tu o jakości filmu tylko o jego przesłaniu. Jak ktoś mi wmawia,że ZARODEK myśli, czuje to mnie jasna cholera trafia. i to nie żadne DZIECKO, do cholery, poczytajcie sobie naukowe opracowania. Ja sama bede miała niedługo dzieci, ale o tym czy je urodzę czy nie decydowałam SAMA i nie siać mi tu propagandy. Ludzi którzy posiadają mózg i umieją z niego korzystać wbrew pozorom jest całkiem sporo. TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie...to
sie tylko otwiera czarna strona i tyle... A chcialabym wiedziec o co tyle agresji u Bdonny.. Szczezre powiem ze nie rozumiem... Czy zarodek czy plud Czy ma sie prawo do dowolnego wypowiadania czy nie... Mysle ze taka agresja jest zbyteczna... A czy czuje czy nie... Sama osadzisz jak bedziesz w ciazy.. bdziesz swiadoma matka Ja wlasnie jestem w ciazy i wierze w to ze moje dziecko czuje... Mimo ze jest wielkosci kilku cmm Ale masz racje.. To co ktos robi ze swoim cialem to jego wylaczna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki
Rozwalił mnie fragment \"chcę się nazywać Maria\". Poza tym też uważam , że to szantaż emocjonalny - dziecko , nawet jeśli umie już myśleć (nie wiem , nie zagłębiałam się nigdy w fazy rozwojowe płodu) , to na pewno nie umie sobie wyobrazić , jak wygląda świat , że jest jakaś\"mama\" , jak wyglądają kwiatki i tak dalej. Albo że można kogoś głaskaćpo głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciwniczka aborcji, i bardzo wzruszaja mnie takie filmiki a jednoczesnie wkurzaja. Zal mi tych nienarodzonych dzieci, ktore juz nigdy nie ujrza twarzy swojej matki, ale potepiam kobiety ktore decyduja sie na usuniecie ciazy. rozumiem ze nie kazdy ma warunki spoleczne czy finansowe potrzebne do wychowania potomka, ale kazdy ma swoj rozum. Skoro zdaje sobie sprawe z tego jakie konsekwencje moga zaistniec po jednej upojnej nocy to dlaczego nie zabezpieczaja sie???? Dla mnie jest to bez sensu - zwykle morderstwo. Mala niczemu winna istotka - w koncu dwoje ludzi dalo jej zycie i tu nagle trachh - juz jej nie ma. Wiedzac ze rozwija sie we mnie dziecko, ze rosnie, ze bije mu serduszko - ciesze sie z tego.Nigdy bym nie usunela. moja wypowiedz jest troche chaotyczna ale to wynik tematu aborcja itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo w koncu ktos sie poszyl pode mnie, hehehe, no doczekalam sie! :-))ciekawe czy tylko tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak mam ściśle sprecyzowane zdanie na jakis temat no to jestem AGRESYWNA. Brawo-gratuluję myślenia. A do wiadomości-właśnie jestem w czwartym mies. ciąży i bardzo się cieszę, bo będę mieć bliźnięta, ale MAM ZA CO je wychowywać , MAM KOCHAJĄCEGO MĘŻA, WŁASNE MIESZKANIE itp. A co mają zrobiś dziewczyny które tego nie mają? Może któraś z was, przeciwniczek WOLNEGO WYBORU, bo właśnie jestem za WOLNYM WYBOREM A NIE ABORCJĄ-weźmie kilkoro takich niechcianych i niekochanych dzieci na swoje utrzymanie? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kogos nie stac na dziecko albo wie ze napewno teraz nie chce go miec to....szklanka wody zamiast albo SKUTECZNA metoda anty. Nierozumiem ludzi ktorzy uprawiają sex, zdaja sobie sprawe z konsekwencji (jesli nie to znaczy ze jeszcze niedojrzeli do sexu) i nie stosuja zadnego zabezpieczenia a potem tragedia bo WPADLI i decyduja sie na aborcje....no ludzie....TROCHE POWAGI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×