Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba_jeden_taki

Nowy wozek dla noworodka, za i przeciw !

Polecane posty

Gość Kuba_jeden_taki

Hej ludzie, pomozcie, moja panna chyba calkiem zwariowala. Upiera sie ze dla dziecka konieczny jest nowy wozek. Dlaczego wyklucza wozki z kilkuletnim stazem? Macie juz dzieci? Jak sobie z takimi zakupami poradziliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy koniecznie, jesli da sie zalatwic od rodziny czy znajomych to po co kupowac? ale jak sie uprze to za becikowe kupicie w miare znosny nowy za 300-400zl. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola staruszka
Jak ma kase to czemu nie. Ja tam mialam wszystko uzywane, wozek,kolyska, ubranka no bo bida byla. Do teraz ubieram siebie i nastoletnia corke w lumpeksach... Ale pewnie, ze wolalabym nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiama
na pewno nie zwariowała tylko chce jak najlepszego startu dla dzieciątka. Ja przy pierwszym dziecku miałam uzywany. Teraz niedługo bedęrodzić i na pewno będę miała nowy.Chodzi tylko o sposób prowadzenia tego wózka. Z ogromną zazdrościa patrzyłam na kolezanki, które bez zadnego wysiłku popychały wózeczki a ja prowadziłam swój jak taczkę. Tutaj tylko chodzi o funkcjonalność i wygode dla dziecka ale i oczywiście tez dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja przy pierwszej córeczce też uparłam sie żeby miec nowy wózek.. i nie żałuję .Używany ma teraz moja druca mała- bo ma po swojej starszej siostrze.. ale to już nie to samo. Jeśli was na to stać to kupcie nowy , chociażby dla komfortu młodej mamusi:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeżeli zdecydujesz się na nowy wózek to tylko taki marki GRACO. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Bardzo łatwo i szybko się go składa. Można go przewozić samochodem z małym bagażnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×