Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LateSkyy

Objawy ciąży w pierwszym tygodniu

Polecane posty

Gość LateSkyy

Okres miałam 16 grudnia. Od 4 stycznia miewam zawroty głowy, zachcianki kulinarne bądź brak apetytu, około 4 stycznia bolały mnie jajniki, jak w czasie okresu, wtedy zrobiłam test po południu - negatywny, może za wcześnie o zrobiłam. Od 7 stycznia mam wyostrzony zapach, odczuwam inaczej zapachy, mam ochotę na ogórki kiszone choć wcześniej tak nie miałam, palę papierosy a teraz odczuwam do nich niechęć i niedobrze mi się robi gdy palę. Od dwóch lat stosujemy z partnerem stosunek przerywany, i teraz pytanie czy mogę być w ciąży ? Jakie są objawy w pierwszym tygodniu po zapłodnieniu, jak było z wami ? Planuje zrobić drugi test jutro rano, czy słusznie ? Czy nie będzie za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
zrób test jak Ci sie bedzie spozniac okres wczesniej nie ma sensu ;) a z przerwanego rodzi sie 50 % ludzkości jak to pewien mądry człowiek powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LateSkyy
Nie zabezpieczamy się bo gdybym była w ciąży to oboje bylibyśmy szczęśliwi z tego też powodu, ale też nie planowaliśmy bobaska :) Właśnie zastanawiam się kiedy ten test zrobić najlepiej, są testy które wykrywają ciąże tydzień po zapłodnieniu z tym że trzeba go wykonać rano :) Jestem niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pierwszym tygodniu po
zapłodnieniu nie ma ŻADNYCH objawów, ponieważ nie doszło nawet do zagnieżdżenia zarodka w macicy, więc nie wkręcaj sobie wyimaginowanych objawów, bo jest to niemożliwe, chyba że zaszłaś w ciążę zdecydowanie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pierwszym tygodniu po
i nie ma testów, które wykrywają ciążę 6 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
możesz próbować robić wcześniej. ale najbardziej wiarygodny jest po 21 dniach od owulacji, często wychodzą wcześniej ;) na razie jednak się powstrzymaj chociaż pare dni po co tracić pieniądze. możesz jednak pójść do labolatorium jakiegoś na bete . 20-30 zł a bedziesz miała jasną sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LateSkyy
To poczekam tydzień :) Cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LateSkyy
To poczekam tydzień :) Cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LateSkyy
To poczekam tydzień :) Cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×