Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patek25

od ktorego tygodnia ciazy mialyscie bole brzucha i piersi

Polecane posty

Gość patek25

Bo mi by pasowaly na trzeci.. nie za predko sie ciesze..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam od samego
począdku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brzuch bolał jak na okres a byłam już w ciąży. tak pobolewał do 5tyg. piersi też odrazu mnie bolały wszystko jak przed okresem tylko dalej bolą i sie powiekszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaa
od początku, jeszcze przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne pytanie...
Do terminu okresu to mogą być bóle związane z okresem więc ciężko powiedzieć... Takie prawdziwe ciążąwe skurcze macicy i bóle piersi to miałam od 5 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrrrija
Ja jestem w 5 tygodniu i mnie chyba od samego poczatku bolal brzuch, dokladnie jak na @ tylko bardziej mgliscie niz skurczowo i piersi od razy stwardnialy, po jakis 2 tygodniach, skad sie biora te bole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrrrija
czy ktos wie? skad te bole, takie wczesne, kiedy wszystko takie malutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak powiedzałam o tym swojemu lekarzowi a chodze prywatnie to powiedział ze może grozić poronieniem ale ja miałam do tego takie jakby skórcze przepisał mi luteine do pochwowa kupiłam ale nie brałam.. jak narazie jest wszytko dobrze i jak gadam ze znajomymi to mówią ze jak brzuch pobolewa to jest normalne bo też tak miały myśle że nie ma co panikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciana macicy bardzo sie rozpulchniaja i pogrubiaja a to moze powodowac bol. pecherzyk ciazowy tego nie spowoduje bo jest za malutki. ja tydzien przed okresem mialam bole piersi i macicy. ale okres nie nadszedl. po 8dniach od spodziewanej miesiaczki zrobilam test - 2kreski. macica bolala mnie przez caly czas do ok 8tyg ciazy (ale niezbyt mocno) za to piersi przestaly bobolewac i do ok 8-9tyg mialam spokoj ale jak sie zaczelo to juz na calego. masakra nie moglam sie do nich dotknac. w drugim trymestrze bol piersi ustapil. teraz jestem w 30tyg ciazy. kilka razy w tyg mam bezbolesne skurcze macicy ktore podobno sa zjawiskiem normalnym. uczucie troche dziwne bo brzuch twardy jak skala ale nie boli. bola za to kopniecia corki jak w cos wrazliwszego trafi i miesnie dna miednicy(czasem bardzo mopcno) ale to dlatego ze sie rozciagaja. mam nadzieje ze wyjasnilam w miare dobrze. postaram sie tu jeszcze zajrzec to moze cos jeszcze wam podpowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys.
ja od 3go dnia po rozpoczeciu sie staran (zaczelismy starania w srodku cyklu choc nigdy nie wiem kiedy mam owulacje ani testow o wulacyjnych nie kupowalam) zaczelam miec bol piersi, staly sie bardzo tkliwe, zaczelam sie szybciej meczyc i pocic jak mysz co wczesniej sie nie zdarzalo np. po przejsciu szybkim krokiem 1,5 km. tydzien pozniej dolaczyl bol podbrzusza jak na okr2es. od samego poczatku czulam zem w ciazy, na drugi dzien po niezabiezpieczonym stosunku bolam mnie lewy jajnik , przez dlugi czas , moze to jajnik pomagal plemnikowi polaczyc sie z jajeczkiem. w kazdym razie od razu czulam ze jestm w ciazy, nie wiem dlaczego bo nie wierzylam ze za pierwszym razem sie uda raczej nastawialam sie na spokojne robienie dzidziusia i szalenstwa bez gumki (moze wlasnie dlatego zaszlam...). w dniu pi razy drzwi spodziewanego okresu (cykle co 30-31 dni malo regularne ostatnio) zrobilam test i ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 19
Jestem 4 dni przed okresem, od ponad tygodnia mam tak nabrzmiałe piersi ze nie mogę się dotknąć,a na dodatek dzisiaj boli mnie lewy jajnik i podbrzusze,czy to oznaka ciąży??? Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Za tydzien powinnam dostac @ , od ponad tygodnia staramy sie o dziecko z mezem. Od wczoraj bola mnie piersi i delikatnie brzuch,czasem takie klocie . Obawiam sie ze niestety to zblizajaca sie @ . Cieszylabym sie ze to nie to tylko ciaza. . Teraz wypadaly mi wlasnie dni plodne, jest jakas szansa ze nam sie udalo,ale i jest ta mysl ze faktycznie moze byc ta @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co drugi, trzeci cykl mam bole brzucha i bole piersi, staja sie nabrzmiale. To zaden objaw ciazy. Albo bedziesz w ciazy, albo nie, czekaj na termin @ i jesli okres nie przyjdzie, zrob test.... ps. jesli okres ma nadejsc za tydzien, to owulacja sie juz odbyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie miałam, jedyny objaw ciąży jaki mnie spotkał to nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w czasie tych dni plodnych staralismy sie,takze w czasie owulacji tez jakby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×