Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa313131

Oddział ginekologiczny Szpital w Mielcu......

Polecane posty

Gość nowa313131

Witam Czy któraś z Was była pacjentką na oddziale ginekologiczno-położniczym w Mielcu ostatnimi czasy? Pytam,ponieważ niebawem tam się wybieram,w związku z tym chciałam się spytać o warunki,personel itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgb
temat już po czasie ale dla potomnych. Unikajcie mieleckiej ginekologi, polecam Tarnów naprawde jest tam super, nie reklamuja sie nigdzie bo nie muszą, w odróżnieniu do mielca. Wiele mówią o tym że jest fajnie i miło ale to nie prawda. Pielęgniarki i położne są aroganckie, lekarze zadufani w sobie a kobiety traktuja jak mięso, unikajcie tego oddziału !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dzień dzisiejszy popieram, wypisałam się sama z tego oddziału, jedyne co interesuje lekarzy to zabieg usuniecia ciąży a nie pomoc. Nigdzie nie byłam tak wrednie potraktowana jak w tym szpitalu! Skandal! Kobiety w ciąży traktowane są jak kury nioski, coś nie tak? usunąć, popłacze pani a za pół roku zrobi sobie nowe...słowa doktora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100% powyższa opinie. Mam jak najgorsze zdanie o tym oddziale w szpitalu mieleckim. Podejscie lekarzy "leż babo i sie nie odzywaj, o nic nie pytaj, tak ma byc, ma boleć, czas pokaże co będzie z tobą dalej". Ciemnogród i średniowiecze. Moze za wyjątkiem jednego lekarza - doktora Mościckiego, który jest doskonałym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, traktuje pacjentki z gdnością i nie boi się dzielic swoją wiedzą w przeciwieństwie do pozostałych. Najgorsza kategoria to jednak Polozne, ktore sa wredne i traktuja kobiety jak mieso, zło konieczne, które ośmiela się je niepokoić, zero empatii! Az trudno uwierzyc, ze kobieta moze byc tak zlosliwa w stosunku do innej kobiety. I jak tutaj decydowac sie na powiekszenie rodziny? Ktos kto byl tutaj raz, obiecuje sobie ze wiecej nie wroci. Ponadto nie przestrzega sie tu podstawowych procedur i zasad (np.sposob podawania kroplowek). Mozna tutaj bardziej sie rozchorowac niz wyleczyc. Byle jak najdalej od tego oddziału w tym szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Oddział jedną wielką porażka!!!lekarze chamy,Buce!!!pole am Kolbuszowa, niby zad***e ale mile pielęgniarki, wiedzą po co są i lekarze zajmujacy się kazdym a nie tylko swoimi pacjenta kami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam niestety miałam okazję ostatnio przekonać się jak wygląda praca lekarzy i pielęgniarek na tym oddziale , MOJA NOGA TAM JUŻ NIE POSTANIE NIGDY !!!!!! lepiej się traktuje zwierzęta niż ludzi tam !!! Nie wspominając że pan ordynator ma wywalone na każdego !!! Zastanawiam się co on robi na tym stanowisku jeszcze !!! Omijajcie ten oddział !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lezalam nie tak dawno na tym oddziale i jakos nie narzekam. Dp poloznych nic nie mialamdo lekarzy tez i malo tego chce rodzic w mielcu mimo ze wszysycy z tamta uciekaja bo sie oczytaja zlych opini a nie sprawdza na wlasnej skorze jak jest. Ze w dniu porodu czy po porodzie polozne beda nie mile no coz ja jak i wiekszosc kobiet tez wtedy humoru nie ma jak wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można prosić o bardziej aktualne opinie na temat porodu w szpitalu i całego pobytu po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się unikać BADAŃ pochwy by nie doszło do groźnych zakażeń bo szpitale i gabinety lekarskie to siedliska zarazy. Dlatego zawsze podczas badań krocza powinna być osoba bliska by pilnowala sterylności. A mamy Prawo mieć osobę bliską nawet w szpitalu. Również jest lepszy poród z tatusiem dziecka nie ma bolesnej skrobanki i liczą się z tobą w razie problemu to zadziała partner!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam w zeszlym roku.Jak najbardziej polecam.Lekarze i wiekszosc poloznych ok.Wczesniej lezalam na patologii tydzien i opieka super.Najgorsza taka malpa na noworotkach w krotkich jasnych wlosach.Ale ogolnie polecam.Mam porownanie z tym co bylo 11 lat temu.To zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online. Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej! Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a to Wejdź na http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek-online-bez-inwestycji/ I tam masz informację oraz szczegóły o zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzić zawsze przy drugiej połówce gdyż każda zamiana w szpitalu jest inna i zależy na kogo trafisz! Również liczą się z Tobą bo Masz świadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×