Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pytajnik000

Podwyższone Neurofilie..

Polecane posty

Witam, robiłam badania krwi i wykazało mi z morfologii, że mam podwyższone neutrofilie (norma do 70 ja mam 76) podwyższone leukocyty (norma do 10 ja mam 10,1) i za mało limfocytów (minimum 20 a ja mam 17). Wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek, dowiedziałam się że podwyższone neutrofilie mogą świadczyć o początkach białaczki.. Bardzo się martwię i proszę, by ktoś się wypowiedział, czy aby przypadkiem ciąża nie mogła spowodować takich wyników? Czy może mieć to jakiś związek z tym, że mamy z mężem konflikt serologiczny? Dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo temat
hmm, a masz jakieś niepokojące objawy? leukocyty moga być w ciąży ciutke podwyższone, ale te neutrofile i limfocyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości
sama jesteś neurofilia. To są neurofile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości
haha - oczywiście neutrofile, nie neurofilie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhhgfjhjghhjgh
MASZ JAKĄŚ INFEKCJE I OGANIZM WALCZY, NEUTROFILE ODPOWIADAJA ZA WALKĘ Z PATOGENAMI, A LICZBA LIMFOCYTÓW SPADŁA, BO TO WIDOCZNIE INFEKCJA BAKTERYJNA. pOZA TYM TO JAKIEŚ MINIMALNE ODCHYŁY OD NOMY, NIE MARTW SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie okolica nerek, jestem w 6 m-cu ciąży i nie wiem czy przyczyną jest to, że dziecko uciska na nie czy kamica nerkowa (3 tygodnie temu w posiewie moczu miałam fosforany bezpostaciowe). Chorowałam już w przeszłości na kamicę nerek, od 2 dni jestem strasznie osłabiona, szczególnie rano ale myślę, że to przesilenie wiosenne. Tak jak piszę, wizyta dopiero w poniedziałek a ja "troszkę" się niepokoję tymi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhhgfjhjghhjgh
pEWNIE W PĘCHEZU JAKAS INFEKCJA, PIJ DUŻO PŁUNÓW, RUMIANKU, WODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo temat
napisz te wyniki z morfologii: WBC PLT, HGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leukocyty 10,1tys/l Erytrocyty3,9mln/l Hemoglobina12,7g/dl Hematokryt37% MCV 93 MCH 32 MCHC 34,7g/dl Płytki krwi341tys/l Limfocyty %17% Inne(Eo,Bazo,Mono) %6% Neutrofile %76% Limfocyty #1,8tys/l Inne(Eo,Bazo,Mono) #0,6tys/l Neutrofile #7,70tys/l RDW-CV13% PDW13fl9 MPV 10,30 fl P-LCR 29%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo temat
znalazłam info ze wzrost neutrofili obserwuje się u kobiet w trzecim trymestrze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo temat
a co do limfocytów to ważniejsza od odsetkowej jest wartosć bezwzględna a u Ciebie jest w normie więc spokojnie. poczekaj spokojnie do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhhgfjhjghhjgh
MASZ BARDZO DOBRE WYNIKI, W CIĄŻY 10 TYS. LEUKOCYTÓW TO NIE JEST NIC DZIWNEGO, A NA WYNIKU NIE MA NORM DLA CIĘŻARNYCH. eRYTOCYTÓW MOGŁOBY BYĆ TROCHE WIECEJ, ALE ZA TO HEMOGLOBINA OK. nIC SIE NIE MARTW I NIE WKRĘCAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zaniżoną jeszcze kreatyninę, czyli może to jednak świadczyć o tej kamicy nerkowej. Wynik mam 0,43 a norma jest od 0,50 do 1,20. Co do III trymestru to jeszcze chwilka, ale może to mieć jednak jakiś wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×