Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remonty remonty och

Pokój dla syna Proszę o rozważną radę.

Polecane posty

Gość remonty remonty och

Do tej pory moja córka i synek mieli wspólny pokój, ale nadszedł czas na oddzielne. We wspólnym pokoju spali w piętrowym łóżku. Córki pokój już gotowy, a teraz nadszedł czas na przeróbki w pokoju syna. I teraz się zastanawiam czy kupować nowe łóżko czy to piętrowe rozłożyć na dwa osobne bo jest taka możliwość. Córce i tak dam jej tapczanik z piętrowego łóżka bo jej idealnie pasuje do pokoju ale co z synem? Podoba mi się dla niego takie łóżko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80123993/ ale to wydatek 600 zł i nie wiem czy warto. Syn ma 4,5 roku. Dodam, ze nie jesteśmy niesamowicie bogaci i dla nas to 600 zł jest jednak wyczuwalne w budżecie remontowym. Z drugiej strony mnie kusi bo bardzo mi się podoba i syn miałby frajdę z niego. Poradźcie co w tej sytuacji robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim jest stanie lozko to pietrowe po rozlozeniu? Jesli jest ok to nie kupowalabym nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dworzec PKS czyt. Łódź
okropne:( ja bym w życiu nie dała za "takie coś" tyle kasy. Nawet bym chyba za darmo tego nie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
W idealnym. Rozkłada się na dwa osobne tapczaniki.Łóżko piętrowe kupiliśmy jakieś 3 lata temu kiedy się przenieśliśmy i dzieci dostały swój pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, koncepcja pokoiku dobra, ale mozesz o wiele mniej wydac na jego łozko a wcale gorsze nie bedzie, wystarczy bardziej poszukac.Lepiej sie wstrzymaj z zaplatą takiej kwoty bo napewno za jakis czas zobaczysz cos podobnego i o wiele taniej,do tego cos dokupic,jakis dywanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bym nie kupowala skoro stare nie jest stare i wyglada ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
Urzekły mnie pokoje na stronie Ikea i chciałam coś w podobnym klimacie zrobić. Nie za dużo mebli, ale żywe kolory, pojemniczki, duperele. I opcje są dwie albo to łóżko kura to 2-stronne, albo to jego stare i nad to łóżko baldachim liść z ikea. http://allegro.pl/ikea-lova-baldachim-do-lozka-lisc-parasol-sklep-i2481280916.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze weź przestan sie kierowasc schematem pokoikow to co proponuje ikea czy nie wiem tak inne marki,(chodzi o uklad i umeblowanie gdzie co ma byc) tylko niech twoje dziecko swoj wlasny pokoik urzadzi tak jak mu sie podoba a nie to co w gazetce mozna zobaczyc.Daj sie synkowi wykazac ,kreatywnosc dziecka to duma dla kazdej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
Raczej to w grę nie wchodzi bo syn nie jest zainteresowany remontem. On by chciał mieć biurko takie jak ma jego siostra. Tyle miał do powiedzenia w kwestii nowego pokoju. No i to łóżko też mu się podoba bo wreszcie by spał na górze. Do tej pory spała na górze jego siostra. Takie rzeczy jak dobór kolorów go nie interesują. Jakieś inne meble, krzesła. To go wcale nie obchodzi. On chce tylko biurko. To jego warunek. Oczywiście biurko dostanie identyczne jak ma jego siostra. Ma już kupioną komodę i regały na zabawki. Brakuje tylko tego łóżka i nie wiem co zrobić. Mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeplacaj, jesli dla was 600 zl za lozko to jest duzy wydatek ( a dla wiekszosci tak jest) to poszukaj cos podobnego tanszego, wiem ze są,i jeszce bedziesz mogla cos dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
Toksyczna a gdzie tego szukać? Bo ja tylko allegro albo ewentualnie mogę zrobić sobie wycieczkę do najbliższej Ikea. Nie wiem jak szukać czegoś tańszego a podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to łóżko z ikei to straszny badziew, cieniutkie listewki i dykta a z tego co widzę to masz porządne drewniane łóżeczka Jeśli chcesz żeby było bardziej kolorowo to możesz pomalować łóżko farbami do drewna, dokupić jakiś baldachim... i będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
Nie, malować łóżka nie zamierzam. Dodatki są kolorowe to rozjaśnią pokoik i ściany zielone jak w dżungli. Chyba zostanę przy tym tapczaniku jednak. Mężowi się te wybrane przeze mnie łóżka nie podobają. Twierdzi ze do zjeżdżania jest plac zabaw a łóżko do spania. Może ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonty remonty och
Dziękuję. Chyba przy tej opcji zostanę. Czas szybko płynie. Za chwilę trzeba będzie wymienić łóżko na młodzieżowe więc chyba nie ma co pakować w to teraz pieniędzy jak te co mają są bardzo ładne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia24
oczywiście, że nie inwestuj w nowe łóżko.. za kilka lat będzie kolejny remont i wtedy dopiero będziesz myśleć o "poważnych" meblach, które będą rosły razem z dziećmi. jak na razie wystarczy to co mają, a łózeczko które pokazałaś bardzo ładne, w życiu nie zamieniłabym na to z ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfudrjh
nie kupowałabym nowego - piętrowe rozłożone jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoju nastolatka na pewno sprawdzą się fototapety. Nasz syn sam sobie wybrał fototapetę z ulubionym piłkarzem i musze przyznać, że dobrze się to prezentuje. Szeroki wybór takich dekoracji dla dzieci i młodzieży znajdziecie w tym sklepie http://krainabarw.com/. Podobno bestsellerem sa u nich tez tapety z motywami ze Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×