Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomóżcie! Kupka niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, jaka jest kupka po rozszerzeniu diety? Zastanawiam się czy wszystko ok. Kolor jest normalny a wypróżnienie nie sprawia trudności. Czy jest twardsza i bardziej zbita jeżeli dostaje na obiad dynie z mięsem a na śniadanie kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupka może być bardziej zbita, niż po samym mleku. Ty chyba też nie srasz na rzadko jedząc stałe pokarmy. Sorry za dosadność. To jest tak: im bardziej dorosłe menu, tym bardziej "dorosła" kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze Dietę rozszerzam od 7miesiaca a teraz pod koniec 9 miesiąca od 5 dni niewielką zbita kupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj ze to ze niemowlaczek wydaje odglosy i robi miny to wcale nie oznacza ze wyproznianie sprawia mu trudnosc. No chyba ze przy tym placze , to wtedy inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacze ale to akurat ząbki(slini się, wkłada paluszki do buzi, gryzaki to za mało, potrafi włożyć sobie do ust bluzeczke i ja zacisnąć zabkami i dziaslami. Baczki puszcza ale kupka zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja od początku rozszerzania diety robiła zbite. Z tym, że ja najpierw podawałam tylko warzywa. Jak zaczęłam podawać śliwkę suszoną Gerbera to kupki się rozrzedziły. Podajesz wodę do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę.pić.wody, po kilka lykow tylko, herbatkę też słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podajesz jakieś owoce, bo nie wspomniałaś? Nawet i te kilka łyków wody po jedzeniu to już coś. Moja też pije malutko wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem właśnie obiad, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banany, jabłko i nektarynka -takie owoce kilka razy w tyg.(nie codziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, po zmianie diety,kupka się zmieniła.Martwię się czy wszystko ok. Kolor jest brązowy.Teraz jest twardsza i jeżeli dostaje na obiad samo mięso na śniadanie kaszke to smakuje normalnie,wyczuwam otręby z kaszki.Próbowałam tylko łyżke stołową by sprawdzić czy wszystko ok.Wiem że was trochę brzydzi,a mnie nie. Dietę stale rozszerzam a teraz pod koniec 9 miesiąca od kilku dni kupka,ma leszpszy smak,taka bardziej zbita niż przed zmianą diety, pewnie dlatego że mało wody pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ty poważnie jadłaś kupkę? Nie brzydziło cię? Ale po co tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupka brązowa jest ok. Czasem też jest sraczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś sobie jaja robi z jedzenia kupy,idź stąd trollu wyprawkę mama Ci skompletowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi problem, wiele razy zjadałam kupki niemowlaka, moja przyjaciółka robi to samo i co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no kurde,jeszcze nie słyszałam żeby jeść kupki niemowlaka. Ty na poważnie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×