Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababababababababab

porod naturalny czy cc?????????pomocy

Polecane posty

Gość abababababababababab

zaczne od tego ze 2 lata temu mialam wypadek i min. mialam mocno stluczoną miednice i zwichniety staw krzyzowo biodrowy czy cos takiego pielegniarka powiedziala mi ze nie bede rodzic naturalnie(ona uwazala ze mialam zlamana ta miednice) no i dodatkowo mialam wypalaną nadzerke slyszalam ze po niej tezz sa trudnosci z naturalnym porodem. czy tto z naczy ze w moim przypadku najkorzystniej bedzie rodzic przez cc??? i czy ja nie bede musiala w tym przypadku za to placic??? kobietki po cc napiszcie mi czy mialyscie jakies komplikacje, bo wsumie sama nie wiem jak jest lepiej rodzic. co wy o tym sądzicie???prosze pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjlxnzeuirbxytn
Ja w takiej sytuacji wolałabym chyba urodzic przez cc.. Juz nastawić sie psychicznie, od początku i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
witam Ja mialam wypalana nadzerke i rodzilam naturalnie i nie mialam z tego powodu komplikacji przy porodzie a rodzialam 16,5 godziny ogolnie z tego co wiem lepszy jest mimo wszysko porod naturalny , po cesarskim cieciu nie mozesz sie ruszac trzymac przez pewnien czas dziecka i jest gorsze samopoczucie .Decuzja nalezy do ciebie ja mimo wszystko polecam porod silami natury Trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualalalalalallala
kobietki gdzie jestescie pomozcie mi!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mialas polamana miednice
to cc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababababababababa
znaczy nie mialam jej zlamenej okazala sie ze jedynie mocno stluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababababababbabab
no ale czy to wystarczy zeby nie placic za cc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym cc
Przede wszystkim porozmawiaj ze swoim ginekologiem, albo najlepiej udaj się do prywatnego. Porozmawiaj z nim, powiedz jak sprawa stoi i jeśli on uzna, że są wskazania do cesarskiego cięcia sam wypisze Ci skierowanie, mając skierowanie będziesz miała wykonane CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×