Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z 5 latkiem zachowanie w PREDSZKOLU jak reagowac

Polecane posty

Gość gość

Moja corka ma 5 i pół roku. W przedszkolu jest problem z zachowaniem. piątek przyniosła uwagę ze nie słuchała nauczyciela rozmawiała podczas zajęć w książce i powiedziała na koleżankę ze jet głupia. Tłumacze proszę jak do słupa. Od piątku ma zakaz na tv tablet i dzisiaj siedzimy w domu. W poniedziałek mam zamiar zadzwonić do pani myślicie że to dobry pomysł ? Jak w poniedziałek będzie niegrzeczna dołączę do kary jeszcze to ze pochowam wiekszosc zabawek. W przedszkolu ma koleżankę która ma na nią zły wpływ wiem bo sama nauczycielka tak mówiła. Wczoraj dzrobiłam do jej mamy pytałam CZY jej córka tez dostała uwagę powiedziała ze nie a za godzinę dzwoniła i powiedziała ze tez dostała tylko ze jej córka wyrwała kartkę z notesu i wyrzuciła do śmietnika dopiero zobaczyła jak wyrzucają smieci. Macie dlanie jakieś cenne rady ? Bardzo proszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze tamta koleżanka wymyśliła święta zabawę pokazywanie sobie pup w łazience ręce nmi opadły córka cały czas tłumaczy ze ja ta x zmusza a ona nie chce iść i ostatnio nie była tylko była z nią 3 koleżanka. We 3 dają popis. Tzn moja córka i x i y. Pani z miesiąc temu dzwoniła ze ola się poprawiła. Ale co z tego jak w piątek znowu się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tej 1 koleżanki uważa że to nie problem ze wyrośnie itd ale skoro już wyrywa kartki kłamie to chyba coś jest nie halo ? Mówiła ze jej wlala to stała i się śmiała. Boje się ze moja córka tez zacznie tak robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to moze jakas zacofana jestem,ale nie widzialam i nie slyszalam jeszcze aby dzieci w przedszkolu dostawaly pisemne uwagi do jakis notesow czy zeszytow jak w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u nas są i dzięki temu wiem ze córka źle się zachowywała. Co radzicie? Powiedziałam córce żeby w poniedziałek posła do tej koleżanki co ja obraziła zeby ja przeprosiła i również panią za swoje zachowanie na ostaynih zajęciach. Męża siostra jest przedszkolanka ale ona ma wywalone na dzieci ich rodziców. Mówiła żebym dala spokój i nie prEsadzala bo to tylko dzieci ale jak JUŻ TERAZ pozwolę jej na takie zachowanie to co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Doda tez się tak zachowywala jak była mala. Co się boisz będziesz kiedyś miała zięcia Nergala :D a twoja corka będzie d**e pokazywala w gazetach. P.S wspolczuje ci corki , bo ja teraz tak się zachowuje to co będzie w kl7-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacz tlumacz i tlumacz i tyle. Corka ma taki remperament pewnie aniolkiem nie bedzie.Mam podobnie z corka.Jest dobrym dzieckiem ale od czasu do czasu z jakiejs p*****ly w szkole panie zrobia wielka rzecz.Wywalone mam na to choc w domu krzycze i ma kary ale to 11 latka.Twoj przedszkolak musi byc stale wychowawczo przez Ciebie edukowane i tyle.Kary za duze przegiecia mozesz dolaczyc ale ze gadala z kolezanka na zajeciach- pracuje w przedszkolu i nigdy takimi p*****lami glowy rodzicom nie zawracam.Jak gada to pani powonna ja na ten czAs sadzac sama a nie wpisywac uwagi:) Skrajnosc.Pani ma dzieci ogarnac i tyle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ze taka jest niz by miała siedzieć zaryczana w kacie bez koleżanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tlumacz rozmawiaj a nie tylko bys ja karala....kara swoja droga ale o wiele wiecej pozytku daje rozmowa o tym dlaczego dziecko tak sie zachowuje i uswiadomienie mu ze jestes rozczarowana tym zachowaniem. Jesli twoja rozmowa z nia wyglada tak "X dlaczego to zrobilas?! nie wolno tak robic, za kare nie ogladasz tv przez 3 dni" to nic z tego nie wyjdzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym dziwnego że 5 latka mówi że kolezanka jest głupia???? to jeszcze małe dziecko...uwagi w przedszkolu????? ja bym opierdzieliła przedszkolankę bo moim zdaniem ona się do tej roboty nie nadaje! uwaga że 5 letnie dziecko rozmawia??? ogarnij sie bo ty nie lepsza...za co ty każesz to dziecko??? za to ze jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja tłumacze proszę mowie A nie stosuje tylko kary. Tak naprawdę to jest jej pierwsza kara wcześniej tylko tłumaczyłam. Tez tak sobie myślałam że lepiej żeby była taka niż jak ja beczalam w kącie bo chciałam do mamy. Ale pani robi z tego ogromny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani przedszkolance to bardzo przeszkadza bo nie może prowadzić zajęc. Jest w grupie które dzieci idą od września do 1 kl. A jak reagować na incydenty z pupa ? Pani ręce rozkłada bo nie wie co robić. Mojej niby nie widziała i córka mówi ze tego nie robi. Ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co kogo tak dziwi ze dostała uwagę ,autorka napisała przedszkole bo pewnie to ostatnia gr tzw zerówka ,u nas dzieci też dostają uwagi i też 5 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mialam corka zakumplowala sie z patologia w przedszkolu. O jej slownictwie i zachowaniu wole nie pamietac. Przedszkolanka mialam je izolowac od siebie, ale niewiele to Dalo. Przenioslam corke do prywatnej szkoly U siostr. Teraz jej najwiekszym wykroczeniem bylo zamkniecie sie z kolezanka w lazience o pomalowanie szminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jej kara w domu jak ona nie potrafi sie zachować w przedszkolu? Porozmawiaj z nią ze to jest zle itp a w poniedziałek idź z nią do sali i niech przy wszystkich przeprosi nauczycielkę i koleżankę która obraziła. Dzieki temu szybciej nauczy sie szacunku i odpowiedniego zachowania a takie kary w domu spowodują tylko ze bedzie jeszcze bardziej niegrzeczna tylko następnym razem bedzie sie lepiej kamuflować lub właśnie oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do "pupy" skoro nikt ja na tym nie złapał a ona mówi ze tego nie robi to powinnaś jej zaufać! Możesz skomentować czy wręcz wyśmiać tak durne zachowanie jej koleżanki ale nie wmawiaj córce ze robi coś czego nie robi. Jak ty nie bedziesz mieć do niej zaufania i jej to pokażesz to ona sie przed toba zamknie. Coś na zasadzie: po co bede coś mowić, tłumaczyć sie z czegoś skoro i tak moje zdanie dla matki sie nie liczy i mi nie wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko jeat tak wychowane. Nie ma wlasnego mozgu, zdania. Inni maja na nia duzy wplyw. Brak jej asertwnosci szuka poparcia w takich dzieciach bo nie ma go w domu. Proste. Najlepiej zwalic na kolezanke ale juz sam fakt ze sie z nia zakolegowala o czyms swiadczy. Szuka aprobaty u tej kolezanki moze tylko ona ja w 100 akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie autorce takich rzeczy ze pewnie diabel z jej córki wyrośnie. To nieprawda. Autorka sie przejęła i napietnuje złe zachowanie dziecka i bardzo dobrze robi. Mów córce ze jest grzeczna dziewczynka i takie zachowanie jej nie przystoi. Absolutnie nie przypinaj jej "łatki" niehrzecznej bo zadziałają pewne mechanizmy psychologiczne i bedzie sie zachowywała dokładnie tak jak wszyscy ja określają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TłumaczE tłumacze proszę tak dzień w dzień. Dzwoniłam wczoraj do pani i mówiła ze zahowywala się pół na pół. Ale pod koniec wszystkie prace szybko wykonola i bardzo ładnie. Pani mówiła ze jak tamtej koleżanki nie było po feriach to moja po prostu inne dziecko. A teraz masakra. No i ta łazienka wczoraj dalej ta dIewxYnka kazała iść z nią do łazienki. Kary zlikwidowalam. Ale jak będzie grzeczna to w niedziele pojedziemy na łyżwy. Proszę poradźcie coś jeszcze. Ja wiem tłumaczy tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tłumaczenia nie pomogą to lać po pysku i niech siedzi w przedpokoju w kącie i rozmyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak, w przedszkolu tak jest. Moje dziecko co prawda nie przezywa nikogo z tego co mi wiadomo. Ale jak poszedł do przedszkola to zaczelo sie mowienie glupi, dupa, kupa, rzygi, zgnile jajo. Az mi wstyd jak czasem gdzies ide i cos wypali.W przedszkolu tego sie nauczył. I pewne rzeczy sa nieunionione. Grupa rówieśników ma ogromny wplyw na dziecko, chocbysmy a glowie stawali.Rozmowa i tlumaczenie chyba tylko i cierpliwość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym natychmiast przepisała córkę do innej grupy bądź innego przedszkola. Byle jak najdalej od tych patologicznych dzieci póki jest na to czas, a dziecku wytlumaczyłabym że 100 razy złe zachowanie które nauczyły ją jej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że koleżanka Twojej córki, która zaciąga ja do toalety naogladała się jak mamusia robi zdjęcia swojego tyłka, bądź w domu padają jakieś zboczone teksty, albo co najgorsze doświadczyła przemocy seksualnej. Natychmiast odizolowałabym dziecko od tej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja to ja
Tak już działam w tym kierunku żeby w przyszłym roku nie chodziły razem do klasy. Ale to jest możliwe dopiero od września. Jest w grupie 6 latków . Jest 2 grupa 6 latków ale nie wiem czy byłaby możliwość przypisania jej do 2 grupy bo by była jedynym 5 latkiem. Dziś po raz 2 zadzwonię do pani i o to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja to ja
Ja tez nie robuwiem zachowania z toaleta.... w głowie mi się to nie mieści. Córce mowie ze jest wspaniała chwałę ja itp. Nie wiem dlacEgo słucha tamtej dIewxYnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×