Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodzicie sie nad tymi imionami jakby to było najważniejsze

Polecane posty

Gość gość

Ja mam troje dzieci. Każdemu nadaliśmy imię jakie akurat było tego dnia w kalendarzu imienin. I nie było problemu ani zastanawiania się 9 miesięcy czy nazwać tak czy siak, czy podoba się mezowi, dziadkom, teściom, otoczeniu... Za imię te dzieci kochacie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jest ważne. Chyba bym się zabiła, jakby mi dali na imię Bonifacja albo Kunegunda bo było w kalendarzu akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez imie jest bardzo wazne. Z kalendarza to sobie mozna dla psa dac jakies przypadkowe. Masz gdzies swoje dziecko ze nie zalezy ci jak beda na nia na niego inni wolali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaz pochwal sie autorko jakie to imiona byly akurat w kalendarzu i nadalas je swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat imię jest ważne. Gdyby rodzice dali mi np.na imię Aniela, Franciszka albo Aurora już dawno bym je zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo imię moze się podobac lub nie. Dlaczego mam dac dziecku na imię np Piotr , jesli mi sie nie podoba ? Bo bylo w kalendarzu ? My akurat mieliśmy imiona wybrane zanim jeszcze zaszlam w ciaze, wiec nie bylo problemu. Ale takie ktore nam sie podobaja, a nie przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię daje sygnał o pochodzeniu, dlatego w Stanach osoby o murzyńskich imionach rzadziej zapraszane są na rozmowy kwalifikacyjne (tam się nie podaje rasy). W Polsce gośc o imieniu Brajan będzie miał trudniej odnieść sukces niż gośc o imieniu Wojciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nadawali w międzywojniu i okresie powojennym. Jak na wsi było po 14 dzieci, z czego średnio 10 dożywała pełnoletności. Dla mnie imię jest ważne, bo będzie moim dzieciom towarzyszyć całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie jest bardzo wazne ale zdecydowanie naj wazniejsze jest to jak mama i tata wychowia dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kalendarzu bylo Jan a mi sie Glupi Jas nie podoba i dalam Piotrus i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Moje dzieci to Alicja, Adam i Jan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Twoje dzieci miały farta, że w kalendarzu trafiły się takie zwyczajnie imiona. Serio dałabyś Kunegunda lub Gerard z przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie najważniejsze ale ważne, każdy ma swój powód do radości, choćby wybór imienia. Daj spokój autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja autorka. Moje dzieci to Alicja, Adam i Jan. x No proszę, a dlaczego nie dałaś zamiast Alicji: Alojza, Demetria, Rudolfina, Mścisława Zamiast Adama: Delfin, Druzjan, Herman, A zamiast Jan: Teotyk, Filemon, Świętobor? BO WBREW TEMU CO PISZESZ, IMIĘ DLA CIEBIE JEST WAŻNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×