Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monawampirzyca

Suplementy wspomagające zajście w ciążę

Polecane posty

Gość monawampirzyca

Czy któraś z was słyszała o Fertilovicie i go zażywała? Znajoma poleciła mi bo jej szwagierka go stosowała i po długich staraniach zaszła w ciążę. Ciekawi mnie czy jeszcze komuś pomógł bo sama chciałabym go zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam go ale ja zawsze starając się o dziecko biorę Folika. To sprawdzony lek, polecany przez ginekologów będący na rynku od wielu lat. Zawsze podchodzę z dystansem do nowości na rynku leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakaka
Fertilovit ja biorę od miesiąca, nadal czekamy, ale ja z polecenia o nim słyszałam brała moja koleżanka i jej mąż, obecnie jest na końcówce ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakaka
Nie. Ale o polecaniu czegoś co pomogło, mimo długich starań o maleństwo tak. I jak widzę na tym forum nie ma już normalnych ludzi, każdy doszukuje się drugiego dna, zamiast podjąć dobrą decyzję czy wybrać polecany produkt czy nie. Ja polecam fertilovit bo sama się nim wspomagam i tyle historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaa
Ja zanim zaszlam w ciaze lykalam kapsulki z olejem z wiesiolka. Prosze poczytac o wlasciwosciach i wplywie na sluz. Standardowo kwad foliowy. Poza tym maz bral witaminki na poprawe nasienia. Do tego sport i proba zmniejszenia ilosci stresu w codziennym zyciu. U nas sie udalo. Czekamy na bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Cześć kobietki, u mnie od niedzieli dni płodne ale postanowiliśmy po prostu działać co dwa dni przez cały cykl a nie tak jak w tamtym -dzień w dzień w dni płodne a potem nic. Jestem trochę bardziej wyluzowana, w tamtym miesiącu te stosunki były tylko po to żeby było dziecko a teraz cieszymy się sobą i jesteśmy spontaniczni. Okres ma przyjść 25.08. Mam cichą nadzieję, że nie przyjdzie. A o tym Fertilovicie już czytałam na jakimś forum. Ktoś twierdził, że pomogło no ale osobiście nie stosowałam. Może jeszcze trochę poczekam i dopiero się zdecyduję. Oczywiście po konsultacjach z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonika89898
My staraliśmy się ok roku, zaczęłam łykać Fertilovit, więcej ruchu dodałam no i zmieniłam dietę, obecnie jestem na końcówce ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
No dokładnie, zmiana diety,******* wspomagająco Fertilovit - i pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inofolic, inofem, Ovarin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyliwa_fluks
U nas Fertilovit wspominany wyżej pomógł, polecam. Brała ja i mąż - on oczywiście inne niż moje, ale w razie pytań podpowiem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez zadzialal!!! Ale nie ja bralam bo mi szkoda watroby - kazalam brac tesciowej i szwagierce - one braly podwojne dawki no i w koncu zaszlam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubbert
Niektórym nie jest do smiechu z takich spraw. Każda rada jest dobra wg mnie i nie ma co się wyśmiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscyyy
Ja staram się już ponad 3 lata i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia_fikkk
Kupcie sobie ten Fertilovit, naprawdę skutecznie pomaga. Na pewno się stresujecie oboje ta sytuacją a to nie jest wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić fertilovit?? i co dla faceta, czy jest jakiś odpowiednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedoczynnosc tarczycy i wysoka prolaktyna, maz slabe wyniki nasienia, obydwoje 33 lata, udalo sie nam w 5 cyklu staran. ja: bralam zelazo (od dziecka mam niskie), na poczatku wiesiolek ale potem juz odstawilam, jadlam mnostwo migdalow i pilam duuuzo wina polwtrawnego lub wytrawnego, do tego folik. Ovarin polecila mi ginekolog, ale po nim jakos skrocil mi sie cykl, cuda wianki, gin mowila ze to nie od ovarinu i kazala dalej brac, a ja sobie lykalam folik tlyko i wylacznie. moj maz tez lykal folik i dodatkowo witamine C. ogolnie pilismy duzo sokow, jedlismy owoce i warzywa i tak jak mowie 5 cykl staran i pyk, jest ciaza. aha i kochac sie tylko i wylacznie dla przyjemnosci. my zero myslenia o ciazy i sex we wszystkich mozliwych pozycjach, tak ze na drugi dzien w pracy jeszcze o tym myslalam :) i zatrybilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam diety, która dała by mi siły witalne....to oczywiście żart ale ....mam uczulenie na gluten i prawdę mówiąc trudno przygotować coś wartościowego z tych zamienników. Z pomocą przyszła mi dieta pudełkowa z diet box-a. Bardzo smaczne i zdrowe dania...bardzo lubię te przepyszne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoo

Ja  brałam Ovarin to suplement wspomagający zajście w ciaze, ma w swoim składzie witaminy, składniki pomagające wyregulować gospodarkę hormonalna. Stosuja go nawet kobiety z policystycznymi jajnikami http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Vitex agnus-castus - niepokalanek mnisi - rewelacyjny niestety czy stety 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak,że sie wspierałam Ovarinem. na prawdę mega skuteczny preparat. I bezpieczny bo ma w składzie witaminy, kwas foliowy i inozytol właśnie regulujący gospodarkę hormonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2017 o 20:23, Gość monawampirzyca napisał:

Czy któraś z was słyszała o Fertilovicie i go zażywała? Znajoma poleciła mi bo jej szwagierka go stosowała i po długich staraniach zaszła w ciążę. Ciekawi mnie czy jeszcze komuś pomógł bo sama chciałabym go zakupić

nie znam, ale moge ci polecic prefert zel, przede wsystkim dobra diete, ruch i suplementacje kwasem foliowym i magnezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×